BUNLARI NASIL BULDUNUZ?

Komik resimlerinizi burada paylaşabilirsiniz. Aykırı konu açmak YASAKTIR!!

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

minik kedileri pek severim... (gerçi büyükleri de severim ama...)

Kullanıcı avatarı
steinberg
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen steinberg »

çok güzel resimler sen mi çektin bazılarını ?

.......................STEİNBERG.................

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Çok güzel resimler. Benim de küçükken kedim vardı. Bu yüzden kedileri severim. :razz:

Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen meyra »

steinberg yazdı:çok güzel resimler sen mi çektin bazılarını ?

.......................STEİNBERG.................

Hayır. Resimleri ben çekmedim. İnternette buldum. Çok beğendim ve foruma ekledim. Kediler çok şirin :D

Kullanıcı avatarı
amsy
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen amsy »

sevmem bu hayvanı...çok nankör...bir keresinde köyde bir saatte avlalyıp bir saatte pişirdiğim bir kuşu çaldı gitti aşşağılık...dedim onada o kadar sanada verecem diye amma genede bu aşşağılıklığı yaptı namussuz.......hiç amma hiç sevmem...gecede bi baktım yanımda ...yumruğumla ağzının ortasına bi kodum o biçim... :axed:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

ellerine sağlık çok güzeller her ne kadar kedileri sevmesemde :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

amsy yazdı:sevmem bu hayvanı...çok nankör...bir keresinde köyde bir saatte avlalyıp bir saatte pişirdiğim bir kuşu çaldı gitti aşşağılık...dedim onada o kadar sanada verecem diye amma genede bu aşşağılıklığı yaptı namussuz.......hiç amma hiç sevmem...gecede bi baktım yanımda ...yumruğumla ağzının ortasına bi kodum o biçim... :axed:

Kedilerin yerine bende Köpekleri tercih ederim. Ama kedilerle boks maçı yapmam..+ :D

Resim

Resim

Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

amsy yazdı:sevmem bu hayvanı...çok nankör...bir keresinde köyde bir saatte avlalyıp bir saatte pişirdiğim bir kuşu çaldı gitti aşşağılık...dedim onada o kadar sanada verecem diye amma genede bu aşşağılıklığı yaptı namussuz.......hiç amma hiç sevmem...gecede bi baktım yanımda ...yumruğumla ağzının ortasına bi kodum o biçim... :axed:

bizm yan komşunun kedisi war onlardan çok biz beslioz çatıdan ( en üst kattayıs) balkona gelio balkondanda içeri girio bi gün annemin üstüne çıkmış sabah ben ewde deildim o ara annem bi baarmış :lol: bi arada mutfağa girdi iirenç bişi komşuya gidip kediniz bizde diince genemi der hale geldiler :lol: