Tsunamiden sonra 100 yaşında Kaplumbağayı Anne edinen Hipopo

Komik resimlerinizi burada paylaşabilirsiniz. Aykırı konu açmak YASAKTIR!!
Kullanıcı avatarı
kesanlı_aslan
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Tsunamiden sonra 100 yaşında Kaplumbağayı Anne edinen Hipopo

Mesaj gönderen kesanlı_aslan »

Tsunamide Annesinden çok uzaklara sürüklenen 1 yaşından küçük bir Hipopotam ın 100 yaşlarında ki bir Kaplumbağaya Annesi gibi bağlanmaası yanından hiç ayrılmayıp onu koruması, beraber yiyip içmeleri,beraber yürüyüp yüzmeleri,beraber uyumaları.

Her ikisinin mutlu olamaları üzerine fotolar...

Hipopotamlar ailesine çok bağlı olup ailelerinde 4 yaşına kadar ayrılmazlarmış.Tsunami ile sürüklenip yalnız kalınca bocalayan bu hipopotam yavrusuda Kaplumbağayı annesi yerine koyup kendine yeni bir yaşam kurmuş

Resim

Kullanıcı avatarı
müge
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen müge »

Şunu tüm sevgi mevhumundan uzak merhametsiz insanların görmesi gerek aslında bugün çok üzgünüm bu resim bunu bana daha çok hatırlattı.Zavallı daha 17 aylık bi bebeğe tecavüz eden lanet olası bi zihniyet...hatta 1 değil 3 kişi...böyle anlamlı resimler onların körelmiş ruhlarına asla işlemez..Böyle vahşetlere birilerinin dur demesi gerek..cezalarımız asla caydırıcı değil..ve özgürüz demokratız eşitiz dahası İNSANIZ dediğimiz yada demek istediğimiz vatanımızda böyle rezillikler yaşanırken soruyorum NEREDE ADALET NEREDE!!!ben öğrencilerime ders anlatırken onlara bu ülkede yaşadıkları için ne kadar şanslı olduklarını söylüyorum ama içimden kimbilir neler görecek bu minicik yürekleriniz kimbilir kaç ömür dişlerinizle kanatacaksınız dudaklarınızı gördükleriniz karşısında kimbilir ne kadar kahır okuyacaksınız yaşanan acımasızlıklara....diyorum...ve lanet ediyorum o aşağılıklara....Allahlarından bulsunlar.