Musluğu açtım tıpasını taktım... :))

Komik videolarınızı burada paylaşabilirsiniz. Aykırı konu açmak YASAKTIR!!
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Başta ne demek istediklerini anlamayabilirsiniz ama videonun sonlarına doğru ne yapmak istediklerini anlayacaksınız :)

BUYRUN;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Anahtar Kelimeler: Anıl Berber Babür Sağlam Murat Çaşkurlu Çağıl Şardağ Tevfik Talayer Alper Cesur Night Vision Voice Male bıktım muslugu açtım tıpasını taktım, baran'nın babası ıhh-tıss ahh-tıss atkımı sattım bitsede gitsek a cappella acapella

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: Musluğu açtım tıpasını taktım... :))

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

süperdi yaa :heh: :haha: :hoba: ..bunu bizim okulda tiyatroda da yaptılar..buradan kopya çektiklerini bilmiyordum benim için süpriz oldu :sagolun: ..
teşekkürler Volkan ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

GiudiZioSo yazdı:süperdi yaa :heh: :haha: :hoba: ..bunu bizim okulda tiyatroda da yaptılar..buradan kopya çektiklerini bilmiyordum benim için süpriz oldu :sagolun: ..
teşekkürler Volkan ;)

Ama bunlar sizinkilerden kopya çekmiş olamazlar mı? :D

Rica ederim bu arada. Beğendiğine sevindim.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Ilahı volkan nerden buldun bunu bı turlu karar veremedılerya ne yapacaklarına ona cok guldum :D