Çikolatalar Püskevitler

Komik videolarınızı burada paylaşabilirsiniz. Aykırı konu açmak YASAKTIR!!
Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Çikolatalar Püskevitler

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Ben hep yazılanları okur zannediyordum ama kendi cümlelerini de duydum bu sayede :D
Aslında yarama dokunmuş ama trajik komik mi nedir, öyle bir şey galiba.
Dalga geçmiyorum, yanlış anlaşılmasın, aksine kimilerinin görmediği bir şeyi görmüş.

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Çikolatalar Püskevitler

Uludagsozluk yazarlarından bir yazarın yorumu (cidden dokundu):

acı bir türkiye gerçeğine gülenlerin olduğunu anlamamıza sebebiyet vermiş devlet bahçeli söylemidir.

dükkanın camındaki kızarmış piliçlere içi giderek bakan çocuklar...
eve o reklamlardaki ahım şahım sucukların girmesi için 3 ay ya da ramazan'daki yardım paketlerini bekleyen çocuklar...
oğluna harçlık veremeyen babalar ve babalarının bu durumunu bilip buna kahrolan çocuklar...

bu konuşmadan bunları değil de devlet bahçeli'nin yanlış telaffuzunu çıkarıyorsanız yazıklar olsun hepinize.

bir gram adamlık yok demektir içinizde sizin.

umarım bir gün, bir kuru ekmeğe muhtaç kalırsınız.
umarım bir gün, çoluk çocuğunuz sizden çikolata, "püskevit" istediğinde "paramız yok" dersiniz.
çok vicdansızca yaklaşıyorum belki ama sizin gibilerin ders almasının başka yolu yok.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Çikolatalar Püskevitler

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:Uludagsozluk yazarlarından bir yazarın yorumu (cidden dokundu):

acı bir türkiye gerçeğine gülenlerin olduğunu anlamamıza sebebiyet vermiş devlet bahçeli söylemidir.

dükkanın camındaki kızarmış piliçlere içi giderek bakan çocuklar...
eve o reklamlardaki ahım şahım sucukların girmesi için 3 ay ya da ramazan'daki yardım paketlerini bekleyen çocuklar...
oğluna harçlık veremeyen babalar ve babalarının bu durumunu bilip buna kahrolan çocuklar...

bu konuşmadan bunları değil de devlet bahçeli'nin yanlış telaffuzunu çıkarıyorsanız yazıklar olsun hepinize.

bir gram adamlık yok demektir içinizde sizin.

umarım bir gün, bir kuru ekmeğe muhtaç kalırsınız.
umarım bir gün, çoluk çocuğunuz sizden çikolata, "püskevit" istediğinde "paramız yok" dersiniz.
çok vicdansızca yaklaşıyorum belki ama sizin gibilerin ders almasının başka yolu yok.

Video benim çok hoşuma gitmişti... Bence bu şekilde söylemesi bu söylemin etkisini arttırdı.

Ama yukarıdaki arkadaş biraz hatta bayağı abartmış... Biz söylenenlere değil, söyleniş tarzına gülüyoruz. Allah'a şükür o kadar beynimiz var. Ha onun dediği gibi düşünenler de var mıdır bilmiyorum ama ben öyle düşünmediğim için arkadaşın dediğine alınmıyorum...

İlk başlarda gülsem de aslında doğru söylüyor adam demişimdir yakın arkadaşlarıma...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Çikolatalar Püskevitler

VSaBaH yazdı:Video benim çok hoşuma gitmişti... Bence bu şekilde söylemesi bu söylemin etkisini arttırdı.

Ama yukarıdaki arkadaş biraz hatta bayağı abartmış... Biz söylenenlere değil, söyleniş tarzına gülüyoruz. Allah'a şükür o kadar beynimiz var. Ha onun dediği gibi düşünenler de var mıdır bilmiyorum ama ben öyle düşünmediğim için arkadaşın dediğine alınmıyorum...

İlk başlarda gülsem de aslında doğru söylüyor adam demişimdir yakın arkadaşlarıma...
Aynen katılıyorum abi.
Yorum da ağır olmuş ama gerçekten çok dalga geçenler var.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Çikolatalar Püskevitler

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı: Aynen katılıyorum abi.
Yorum da ağır olmuş ama gerçekten çok dalga geçenler var.

Evet var ama aslında tek dalga geçilen mevzu bu değil. Bahçeli gafları sık yapan bir adam. Zamanında yaptı yaptı şimdi ufak tefek şeyler insanlara gaf gibi geliyor. Normal başka biri dese bunu bu kadar abartılmazdı emin olun.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Çikolatalar Püskevitler

VSaBaH yazdı:Evet var ama aslında tek dalga geçilen mevzu bu değil. Bahçeli gafları sık yapan bir adam. Zamanında yaptı yaptı şimdi ufak tefek şeyler insanlara gaf gibi geliyor. Normal başka biri dese bunu bu kadar abartılmazdı emin olun.

:D