'O Hikayedeki Mal Benim'

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

'O Hikayedeki Mal Benim'

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

Engin Günaydın 'O Hikayedeki Mal Benim' Adlı Gösterisi 1 Haziran'da Antalyalılarla Buluşuyor

Akdeniz Yaz Etkinlikleri kapsamında Avrupa Yakası’nın Burhan Altıntop’u Engin Günaydın’ın ‘O Hikayedeki Mal Benim’ adlı gösterisi 1 Haziran’da Antalyalılarla buluşuyor

Bir Demet Tiyatro’nun Zabıta İrfan’ı olarak tanınıp Avrupa Yakası’ndaki Burhan Altıntop karakteri ile zirveye çıkan Engin Günaydın’ın tek kişilik gösterisi ‘O Hikayedeki Mal Benim’ ile 1 Haziran Cuma günü Antalyalılar’la buluşacak. Avrupa Yakası dizindeki Burhan rolünde gösterdiği başarıdan dolayı 2006´da en iyi TV Yıldızı ödülünü alan Engin Günaydın tek kişilik oyununu 1 Haziran Cuma günü saat 21.15’de Antalya Arena’da (Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu) Antalyalılar’ın karşısına çıkacak.

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

bnce Engin Günaydın Avrupa Yakasındaki performansını tek kişilik gösterisinde gösteremeyebilir çünkü orada bir grup çalışması vardı atılan sözlere göre bir karakter oluşturuluyordu tek başına bunu karşılayamayabilir...Umarım başarıya ulaşır...Teşekkürler FB Rh (+) =D>