Örümcek Adam 3. filminde Siyah kostüm giyecek

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ilk 2 si cekilen orumcek adam serisinin 3. su cekilmeye baslandi.. Diger ikisinden farkli seyler tasarlanmaya calisiliyor.. izleyiciyi ekran karsisinda tutmak icin senaryolar belirleniyor..
Spider Man 3'in ilk teaser posteri yayınlandı. Sony resmi sitesinde yapılan açıklamada Örümcek Adam'ın üçüncü filmde gerçekten siyah bir kostüm giydiği vurgulandı.
Çizgiromanda Örümcek Adam uzaydan gelen siyah bir maddeye maruz kaldıktan sonra siyah renkli symbiote kostümü giymeye ve giderek kötü duygular beslemeye başlıyordu.
Tobey Maguire'ın ''Örümcek Adam''a dönüşen Peter Parker'ı
canlandırdığı filmin, 5 Nisan 2007 tarihinde gösterime girmesi
planlanıyor.

Resim

Resim

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

oleey simbiyatlar olcak bu seferki düşmanları öle ipe sapa gelmeyen tipler ona kolay gelsin ve zor efekleri olacak bi film

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

hmm.demekki animasyonla paralel bişeyler düşünülmüs.yadırgamamak lazım.Animeyi izlemiştm onun gibi olursa gzl olr bence. :alright: