'Güneşi Gördüm'

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

'Güneşi Gördüm'

Mesaj gönderen Veda »

GiudiZioSo yazdı:
Veda yazdı:

Bence tabir edildiği gibi gerçekten tabuların üstüne giden bir filmdi. Hayli cesurdu Mahsun Kırmızıgül. Özellikle "travesti" konusunda farklı bir bakış açısı söz konusuydu.
:((

kesinlikle katılıyorum :(( ..
tebrik ediyorum filmdeki tüm oyuncuları..

Evet, oyunculardan birinin dediği gibi sabun köpüğü filmlerden çok daha iyiydi ve gayet de manidardı.

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

'Güneşi Gördüm'e Cesur Afiş!!

Mesaj gönderen Veda »

Resim

GÜNEŞİ GÖRDÜM'E CESUR AFİŞ!

'Güneşi Gördüm', yurtdışında 'I Saw the Sun' adıyla festivallerde ve uluslararası markette, travestiyi canlandıran Cemal Toktaş'ın öne çıkan çarpıcı afişiyle pazarlanacak.

Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp yönettiği "Güneşi Gördüm" filminin yurtdışı festival pazarlaması için hazırlanan afişi hayli iddialı... Kelebek'in haberine göre; Hollywood'un aranan tasarımcısı Emrah Yücel tarafından hazırlanan üç çalışma arasından seçilen afişte, filmde travestiyi canlandıran Cemal Toktaş ile onun peşine düşen akrabalarını canlandıran Mahsun Kırmızıgül ile Murat Ünalmış'ın görüntüleri yer alıyor.

Mahsun cesur bir yönetmen

Kırmızıgül'ün ilk filmi "Beyaz Melek"te de tercih ettiği Yücel, film hakkında şu açıklamayı yaptı: "Gittikçe ticarileşen ve gişe hasılatları ile değer oluşturduğu zannedilen filmlerin arasından sıyrılan bir iş yapıyor Mahsun. Hem epik bir film dokusu içinde derdini aktarıyor hem de hak ettiği ticari başarıyı yakalıyor. Kırmızıgül'ün filmde tabu olarak değindiği
konuları korkusuzca bir araya getiriş biçimi, cesur tavrının ve ustalığının net bir göstergesi."

Ödüllü tasarımcı

Emrah Yücel, gişe rekortmeni Hollywood filmlerine yaptığı afişlerle tanınıyor.

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

'Güneşi Gördüm'

Mesaj gönderen sato54 »

kesinlikle baştan sona harika bir flimdi sonları çok dramlıydı beni ağlatacaktı :((