Öldür Beni

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Öldür Beni

Mesaj gönderen summer »

ResimAcun'un Programından Gerilim Filmine

Şubat ayında vizyona girecek olan 'Öldür Beni' filmi; Acun Ilıcalı'nın yaptığı televizyon programı 'Acun Firarda'nın gerilim hali! Filmde Acun gibi bir karakteri canlandıran Burak Sarımola, "Filmi izleyenler kimi zaman gerilecek kimi zaman gülecek. Ama şunu garanti ediyorum; izleyenler filmin sonunda uzun süre koltuklarından kalkamayacak!" diye konuştu. 22 yıldır kamera karşısında olan deneyimli oyuncu izleyici için filmde birçok sürpriz bulunduğunu belirterek şunları söylüyor:

Ölüm mü iyi, ölümsüzlük mü?

"Bu film, Türkiye'de fantastik türde çekilmiş en önemli filmlerden biri olacak diye düşünüyorum. Ölümsüzlük iksiri içen, her yolu denemesine rağmen ölememekten bunalan bir karakterin öyküsünü anlatıyor. Ben elinde mikrofonu, yanında kameramanı ile dolaşarak izleyicinin sempatisini kazanan Acun Ilıcalı veya Şoray Uzun tadındaki Ozan karakterini canlandırıyorum. Bir köyde, Emine Teyze'nin gizemli şerbetinden içiyorum ve hayatım değişiyor. Bir süre sonra ölümsüz olduğumu fark ediyorum. Köyü terk etmek istiyorum ama şerbetin etkisiyle gidemiyorum. Köyün muhtarı Ozan'a rehberlik ediyor: Ölmek mi iyi, yoksa ölümsüz olmak mı?" Issız bir köyde beş kişiyle çok kısa sürede çekilen fimi Korhan Uğur yönetti.

Haberin Kaynağı: sabah.com.tr

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Re: Öldür Beni

Mesaj gönderen summer »

Resim