Recep İvedik 2

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: Recep İvedik 2

Mesaj gönderen Veda »

Y4HY4 yazdı:Veda, ben de gittim koptum uyrıcu film +13 zaten :D

Hayır, hayır. Demek istediğim o değil. +13 ama gelen izleyici kitlesi öyle değildi. Yarısı küçüktü salonun.

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Recep İvedik 2

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Biz arkadaşlarla sınıfta izledik.Biraz kötü çekim :D .Ama idare ettik. :D

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

Veda, hee kurallara uyulmadı diyorsun yani anladım ya tamam haklısın :D

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Y4HY4 yazdı:Veda, hee kurallara uyulmadı diyorsun yani anladım ya tamam haklısın :D

Aynen öyle. =D> =D>

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Evet vedacım sonunda bızde gıttık ve hep kucuk cocuklarla doluydu nasıl anne babalar var sasıyorum ve gec saattı ..Yoruma gelınce acıkcası bır ıkı kez kahkahayla guldum o kadar ılkı daha guzeldı bence katılmıstım gulerken bunu pek tutmadım.. :huh:

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

RECEP, ÜÇÜNCÜ FİLMDE EVLENİP ÇOCUK YAPAR

'Recep İvedik-2'nin gördüğü ilgiden çok memnun olan Şahan Gökbakar: Serinin üçüncüsünde Recep artık evlenip, çoluk çocuk sahibi olur!..

Günaydın'ın haberine göre; Şahan Gökbakar; vizyona girdiği ilk üç günde 1 milyon 209 bin 453 kişi tarafından izlenen 'Recep İvedik-2' filminin Harley Tutkunları Derneği için düzenlenen özel gösterimine katıldı. Geçtiğimiz aylarda 'A.R.O.G'u 'Harleyciler'le seyreden Cem Yılmaz'ın ardından Şahan da modaya uydu.

Rekorlar beni de etkiledi
Maçka G-Mall'daki organizasyonda gazetecilerle sohbet eden Gökbakar, "Filmin izlenme rekorları beni de etkiledi. Bir yılda hazırlanan filmin bu kadar izlenmesi çok güzel. Bakarsınız, Recep İvedik üçüncü seride evlenip çoluk çocuk sahibi olur" dedi. Gökbakar; gazetecilerin "Cem Yılmaz'ın araba koleksiyonu var. Sizin ne koleksiyonunuz var" sorusuna ise "Benim pul koleksiyonum var. Lüks merakım yok, mütevazı bir yaşantıyı tercih ediyorum" yanıtını verdi.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

ÜÇÜNCÜ İVEDİK İÇİN 'AMELE BASKISI

Şahan Gökbakar'ın 'amele dolu' dediği Facebook'ta Recep İvedik'e destek yağıyor! Gruplar kuruldu, baskı yoğun: Recep İvedik-3'ü isteriz ..

Facebook'taki 'abazan ameleler', Recep İvedik'e sahip çıktı! Günaydın'ın haberine göre; ilk üç günde 1 milyon 209 bin kişi tarafından seyredilerek yeni bir rekor kıran 'Recep İvedik-2' filminin başarısı sanal alemde de yankı buldu. Karakteri yaratan Şahan Gökbakar'ın, "Bu site amele kaynıyor. Asosyal abazanlar, 'yeni kız düşmüş mü?' diye giriyor" dediği facebook'ta 'İvedik salgını' başladı.

Öve öve bitiremediler

Şahan'ın sözlerine aldırmayan facebook üyeleri, 50'den fazla 'Recep İvedik' sayfası açtı. Bu gruplara 190 bin kişi üye oldu ve filme övgüler yağdırdı. Hatta 'Recep İvedik- 3 de çekilsin' diye grup açıldı, sıkı bir lobi faaliyeti başladı.

'Neden olmasın' diyor

Recep İvedik, geçen yıl ele geçirdiği 'en çok izlenen film' rekorunu geliştirmeye aday. Şahan Gökbakar, "Recep İvedik-3 de gelecek mi?" sorusuna, "Şu anda aklımda bir hikaye yok. Ama böyle bir hikaye çıkarsa, neden olmasın?" cevabını veriyor.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

ÜÇÜNCÜ İVEDİK İÇİN 'AMELE BASKISI

Şahan Gökbakar'ın 'amele dolu' dediği Facebook'ta Recep İvedik'e destek yağıyor! Gruplar kuruldu, baskı yoğun: Recep İvedik-3'ü isteriz ..

Facebook'taki 'abazan ameleler', Recep İvedik'e sahip çıktı! Günaydın'ın haberine göre; ilk üç günde 1 milyon 209 bin kişi tarafından seyredilerek yeni bir rekor kıran 'Recep İvedik-2' filminin başarısı sanal alemde de yankı buldu. Karakteri yaratan Şahan Gökbakar'ın, "Bu site amele kaynıyor. Asosyal abazanlar, 'yeni kız düşmüş mü?' diye giriyor" dediği facebook'ta 'İvedik salgını' başladı.

Öve öve bitiremediler

Şahan'ın sözlerine aldırmayan facebook üyeleri, 50'den fazla 'Recep İvedik' sayfası açtı. Bu gruplara 190 bin kişi üye oldu ve filme övgüler yağdırdı. Hatta 'Recep İvedik- 3 de çekilsin' diye grup açıldı, sıkı bir lobi faaliyeti başladı.

'Neden olmasın' diyor

Recep İvedik, geçen yıl ele geçirdiği 'en çok izlenen film' rekorunu geliştirmeye aday. Şahan Gökbakar, "Recep İvedik-3 de gelecek mi?" sorusuna, "Şu anda aklımda bir hikaye yok. Ama böyle bir hikaye çıkarsa, neden olmasın?" cevabını veriyor.