Adab-ı Muaşeret

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Adab-ı Muaşeret

Mesaj gönderen summer »

Adab-ı Muaşeret'in Çekimlerine Başlandı

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

24 Ocak Cumartesi günü İstanbul Erkek Lisesi'nde, Emre Akay'ın yönetmenliğini, Eser Yazıcı'nın da senaristliğini üstlendiği "Adab-ı Muaşeret" filminin çekimlerine başlandı.

Adab-ı Muaşeret bir komedi gençlik filmi ve filmde dizlerden tanıdığımız ve çok sevdiğimiz oyuncular da var. Avrupa Yakası'nın sevilen oyuncularından Makbule (Hasibe Eren) Edebiyat öğretmenini, Yıldırım Öcek ise okul sahibini canlandıracak. Özellikle bizimkiler dizisinden çok sevdiğimiz Salih Kalyon okul müdürü rolünde, Hayat Bilgisi'nin Rüya'sı Yıldız Asyalı ise kızlar çetesinin elebaşısı rolünde karşımız gelecekler. Sevda Çiçeği dizisinden tanıdığımız Meral Kaplan da okulun seksi Coğrafya Hocasını canlandırıyor.

Filmde, bir lisede okula hâkim olan kızlar çetesi Adab-ı Muaşeret ile erkek çetesi Mokokolar arasında gelişen komik olaylar anlatıyor.

Tüm gençlerin ve ruhu genç kalanların eğlenceyle izleyecekleri film, 15 Mayıs 2009'da vizyona girecek.

DiziFilm - Arzuhan GÜN

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Adab-ı Muaşeret

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

İzlemek lazım :D