((: Truva Filminin ÇORUM Versiyonu :))

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

((: Truva Filminin ÇORUM Versiyonu :))

Mesaj gönderen sıfır »

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Valla Tavsiye ederim bu acayip komik birşey özellikle de filmin başlangıcıyla acayip oynamışlar... :lol:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
rapsy sem
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen rapsy sem »

ya ben izleyemiyom ya indiriyorum pc ye sonra windovs media da açıyom codec modek bişi diyo mp3 olarak açıyo

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

ya ben izleyemiyom ya indiriyorum pc ye sonra windovs media da açıyom codec modek bişi diyo mp3 olarak açıyo

:!: Bu dosya avi uzantili bir dosya bu yüzden bilgisayarınızda avi player olması gerekir...

iŞTE SİZE FREEWARE BİR AVI PLAYER!! (TAMAMEN BEDAVA!)
Resim
Hyplay :: Free AVI Movie Player
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kaynak: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
gunce
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen gunce »

ellerinize sağlık çok güzel

Kullanıcı avatarı
mevlut09
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mevlut09 »

SİNİR OLDUM AÇILMIYOR

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

mevlut09 yazdı:SİNİR OLDUM AÇILMIYOR

Kardeş sorun bizde değil link sağlam. Fakat bu avi uzantılı bir dosya onun için avi player yüklemelisin...

Dosyayı indirdim sorunun Real Player 'dan buraya LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! Real Player programının son sürümünü indir. Yükle sonra dosya açılır duruma gelir.. ;-)
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
hcetin1987
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen hcetin1987 »

Biz Türklerin espri anlayışı giderek köreliyor.Artık küfüre, bel altı şeylere güler olduk.Filme ben de çok güldüm hoşuma da gitti ama her izlemede seviyemiz bir kat daha düşüyor.Bir de etrafında bir sürü Çorumlu olunca gına geliyor artık.Halimi düşünsenize oda arkadaşım Çorum Osmancıklı :-) :-) :-)