Ejder Kapanı

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Ejder Kapanı

Mesaj gönderen summer »

“Ejder Kapanı”nın Çekimleri Başladı...

Resim
Uğur Yücel, senaryosunu Kubilay Tat’ın yazdığı yeni filmi “Ejder Kapanı”nın çekimlerine başladı.

Yapımcılığını TMC Film’in üstlendiği “Ejder Kapanı”nda Yücel, aynı zamanda Asayişler Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı’nı, Kenan İmirzalioğlu Cinayet Büro Amiri’ni, Nejat İşler gazi komandoyu, Berrak Tüzünataç stajyer polisi canlandırıyor. Uğur Yücel’in daha önce Sibel Can’a önerdiği, ancak Can’ın özel sebeplerden dolayı kabul etmediği pavyon kadını rolünü ise Ceyda Düvenci oynuyor. Polisiye - gerilim tarzında olan sinema filmindeki aksiyon sahnelerine Fransa’dan getirilen özel bir ekip teknik destek veriyor. Aksiyon sahneleri için ise ayrıca Fransa’da özel arabalar tasarlandı. İstanbul’da çekilen filmde kalabalık figürasyon ekipleri de görev alacak.

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Ejder Kapanı

Mesaj gönderen Veda »

Başlığını okuduğumda Türk yapımı olabileceği hiç aklıma gelmemişti. Yabancı diye düşünmüştüm. Vay be! İsme bak!! Türk!! :heh: :heh: