The Hangover ( Felekten Bir Gece)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

The Hangover ( Felekten Bir Gece)

Mesaj gönderen summer »

Yazın en komik filmi: The Hangover
Resim
Eğer erkekler için romantik komedi yapılsaydı (kabul edelim, böyle bir girişim henüz gerçekleşmedi), sanırız "Felekten bir Gece" gibi bir şey olurdu. Tuvalet mizahı yapmadan göz bebeklerinizden enjekte edilen saf erkek komedisinden bahsediyoruz! Kızlar da çok sevecek.

Bekarlığa veda partisinden daha fazla kullanılmış bir komedi unsuru var mı? Belki nedime komedisi diyebilirsiniz. "The Hangover"ın ön gösterimine, klişe bombardımanı beklentisi ile gittik. Umut veren ele gelir tek şey, yönetmen Todd Phillips'in "Road Trip"i çekmiş olmasıydı.

Yazın en komik filmi: The HangoverAlkol duvarının aşıldığı (aslında kötü yola düşürüldüklerinden kendi suçları değil) bir bekarlığa veda partisinin ertesi sabahını anlatan film, başından sonuna kadar gardımızı düşürdü, gülmekten tepindirdi. Potansiyel bir komedi klasiğinden, partide geçmeyen bir parti filminden bahsediyoruz. İdeal koca Phil, kılıbık Stu ve gelinin kaybeden tipli kardeşi Alan, yanan bir kanepe, ağlayan bir bebek, kim olduğu belirsiz bir kız, bir tavuk ve Mike Tyson'a ait bir Bengal kaplanı ile dolu darmadağın bir Vegas otel odasında uyanırlar. Tek eksik, damadın kendisidir.

Alan, yani Zach Galifianakis komedinin yeni rock star'ı olacak. "The Office"den tanıdığımız Ed Helms, beklenmedik şekilde komedik bir dahi çıktı (bu arada kırık dişi hakikaten kırık, film hilesi değil). Bradley Cooper'ı da, bebek yüzlü oğlan imajıyla dalga geçmeyi başardığı için takdir ediyoruz.

"The Hangover", daha gösterime girmeden stüdyo tarafından devam bölümü açıklanacak, IMDb en iyi 250 listesinde 145 numaraya çıkacak kadar başarılı oldu. Bu yazın şimdiden en komik filmi kaçırmayın.