Zaman Yolcusunun Karısı

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
JiDoTaRiKaTo
Aktif Üye
Aktif Üye

Zaman Yolcusunun Karısı

Mesaj gönderen JiDoTaRiKaTo »

ZAMAN YOLCUSUNUN KARISI

Audrey Niffenegger’in çok satan romanından sinemaya uyarlanan Zaman Yolcusunun Karısı, genç bir kadınla, kendi kontrolü dışı zamanda yolculuk eden bir adamın aşkını konu alan fantastik bir öykü anlatıyor. Robert Schwentke’in yönettiği filmin başrol oyuncuları Rachel McAdams ve Eric Bana… 9 Ekim 2009’da gösterimde…

Filmin konusu:
Clare (Rachel McAdams) bütün hayatı boyunca Henry’i (Eric Bana) büyük bir aşkla sevmiştir. Clare, kaderlerinde birlikte olmalarının yazıldığına inanmaktadır, tabi ne zaman ayrılıvereceklerini de bilmez çünkü Henry; genetik bir anomali nedeniyle zaman içinde ileriye ve geriye doğru, kendi kontrolü dışında gidip gelen bir zaman yolcusudur.

Henry’nin ansızın ortaya çıkıveren bu yolculuklarının onları ne zaman ayıracağını ve ne zaman tekrar biraraya getireceğini bilmese de Clare, tek aşkı ile evlenmeye kararlıdır.

Yönetmen: Robert Schwentke
Oyuncular: Eric Bana, Rachel McAdams, Arliss Howard, Ron Livingston, Stephen Tobolowsky, Jane McLean, Brooklynn Proulx, Brian Bisson, Maggie Castle, Fiona Reid, Philip Craig, Mario Tufino
Senaryo: Bruce Joel Rubin (Audrey Niffenegger’in çok satan romanından uyarlama)
Türü: Romantik-Drama-Bilimkurgu