The Box (Kutu)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

The Box (Kutu)

Mesaj gönderen summer »

The Box (Kutu)
Resim
“Donnie Darko” ile büyük beğeni kazanan genç yönetmen Richard Kelly; “I Am Legend”ın yazarı Richard Matheson’ın kısa öyküsü olan “Button, Button”ı Matheson’la beraber senaryolaştırdığı “The Box” ile yeniden karşımıza çıkıyor.

Yönetmen :
Richard Kelly

Oyuncular : Cameron Diaz, James Marsden, Frank Langella, James Rebhorn, Holmes Osborne

Tür :
Dram / Bilim Kurgu

Yapım : ABD, 2009

Banliyöde yaşayan ve bir de çocukları olan Norma ve Arthur Lewis çiftinin hayatı bir gün kapılarına bırakılan tahta kutu içindeki hediye ile tamamen değişir. Kutu, hayatlarında kaçınılmaz ve geri dönüşü olmayan olaylara sebep olacaktır. Gizemli bir yabancı eğer kutunun üstündeki düğmeye basarlarsa bir milyon doların sahibi olacakları yazılı bir not iletir. Fakat düğmeye basmaları aynı zamanda dünyanın bir köşesinde hiç tanımadıkları bir insanın ölmesine sebep olacaktır. Ancak 24 saat boyunca kendilerinde kalabilecek kutu ile Normal ve Arthur kendilerini ahlaki bir ikilemin içerisinde bulacak ve insan doğasının gerçek yüzüyle karşılaşacaklardır.