Away We Go (Uzaklara Gidelim)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Çocuk sahibi olacaklarını öğrenince, onu büyütmek için en ideal yeri bulmaya karar veren dağınık ama sevimli çift Verona ve Burt çocuklarını büyütebilecek ve aile köklerini salabilecekleri bir yaşam yeri bulmak için yola düşerler.

Yönetmen :
Sam Mendes

Oyuncular : John Krasinski, Maya Rudolph, Carmen Ejogo, Catherine O'Hara, Jeff Daniels

Tür :
Komedi / Romantik

Yapım :
ABD, Ingiltere, 2009

Anne-baba olma düşüncesi onları hayatları ve işleri konusunda bir sorgulamaya itmiştir. Burt sürekli evlenmeyi teklif etmekte, Verona ise aynı sıklıkta onu geri çevirmektedir. Acaba bir baltaya sap olamayanlardan mıyız diye sorar, endişeyle. Onları Arizona, Orta Amerika, Kanada, Florida ve Güney Carolina ya götüren seyahat, aynı zamanda bin türlü farklı Amerika nın da ufak birer portresini sunar. Bebeğin dünyaya gelmesini çok az bir zaman kalmasına rağmen bir türlü yaşamak istedikleri yeri bulamayan eğlenceli çift bu yolculuk sırasında bir çok komik olayla karşılarıyor. Güneyde yaşayan, dediğim dedik geveze eski iş arkadaşları ve onun dünyanın sonuna hazırlanan tuhaf kocası, Wisconsin deki nörotik new age kuzen, Montreal de hali vakti yerinde ve beş üvey çocuk annesi olmasına rağmen intihar eğilimlerini üzerinden atamayan eski üniversite arkadaşı ve en sonunda, karısı tarafından terk edilen Burt’un kardeşi, bu yolculuğu anlamlandıracak karakterlerdir. Yol boyunca yaşadıkları aksilikler ve aradıkları ‘ev’i bulmaları için onlara yardım etmeye çalışan enteresan akrabalar ve eski arkadaşlar da serüvenlerine renk katıyor.