Legion (Kıyamet Melekleri)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Yazar-yönetmen Scott Stewart’ın son filmi “Legion/Kıyamet Melekleri” çarpıcı ölçüde özgün ve dehşet verici bir kıyamet vizyonu sunuyor.

Yönetmen :Scott Stewart

Oyuncular : Paul Bettany, Lucas Black, Tyrese Gibson, Adrianne Palicki, Charles S. Dutton, Kevin Durand, Jon Tenney

Tür : Gerilim / Aksiyon / Fantastik

Yapım : ABD, 2010

Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerin ortasındaki yol üstü lokantasının sahibi Bob Hanson (Dennis Quaid) ve ortağı Percy (Charles S. Dutton) yerküreyi saran kaostan habersiz her zamanki gibi işleriyle ilgilenmektedirler. Restoranın güzel ve karnı burnunda garsonu Charlie (Adrianne Palicki), Bob’ın oğlu Jeep (Lucas Black) tarafından arabalarının tamir edilmesini bekleyen şehirli ve varlıklı çift Sandra ve Howard (Kate Walsh ve Jon Tenney) ile genç kızları Audrey’ye (Willa Holland) kahvaltı servisi yapmaktadır. Televizyon yayınıyla birlikte telefonlar da kesilince, grup dış dünyayla tüm irtibatlarını kaybettiklerini fark ederler. Acaba deprem mi oldu yoksa bir terör saldırısı mı diye fikir yürüterek olan bitene anlam vermeye çalıştıkları sırada yaşlı bir kadın (Jeannette Miller) lokantaya gelir ve sevimli bir şekilde Charlie’ye biftek sipariş eder. Yemeği geldiğinde ise şaşkınlık verici ölçüde iğrenç şeyler söylemeye başlar. Narin yaşlı bayan birden bire insanüstü bir güç sergiler ve yaptığı ani saldırıyla Howard’ı ciddi biçimde yaralar.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Bana biraz yetersiz kaldı inanın gittiğim Ejderhanı Nasıl Eğitirsin bile daha çok zevk verdi diyebilirim tabi 3D izlerseniz.. :dayak:

Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen raven111 »

Yok bu film tek kelimeyle mükemmel bir film bunu çıkar çıkmaz izledim hem sinemada hem bilgisayarımda izledim.Yani size tavsiyem bu filmi mutlaka izleyin.Süper tam macera dolu bir film hiç sıkılmazsınız :D

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Zevkleri tartışmayalım :D

Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

göKhan. yazdı:Zevkleri tartışmayalım :D
Tamam tartışmayalım en iyisi :D
Ejderhanı Nasıl Eğitirsin'e gitmedim ama güzel filmmiş :D

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Tam bi aile filmi mutlaka gitmelisin, legion da güzel ama bana Ejderhanı Nasıl Eğitirsin kadar zevk vermedi.. :tuh: 3D izlemiycek sen gitme tabi artık 2D film izlemez oldum.. :huh:

Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

3B filmler güzel biliyorum.Giderim filme hafta sonu :D