Demir Adam 2 - İron Man 2 (2010)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Resim

* Jon Favreau’nun yönettiği ve Robert Downey Jr, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle ile Scarlett Johansson’un oynadığı Iron Man 2, 07 Mayıs 2010’da UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarılıyor.

* Milyarder mucit Tony Stark’ın zırhlı Süper Kahraman Iron Man olduğu tüm dünya tarafından bilinmektedir. Teknolojisini orduyla paylaşması için hükümetten, basından ve halktan baskı gören Tony, bilginin yanlış ellere geçmesinden korktuğu için Iron Man zırhının sırrını açıklamak istemez. Tony, yanında Pepper Potts ve James Rhodes ile birlikte yeni ittifaklar kurar ve büyük güçlerle yüzleşir.

Resim
Resim
Resim
Resim

Demir Adam 2 Gösterim Tarihi: 7 Mayıs 2010
Yönetmen: Jon Favreau
Tür: Aksiyon,Korku
Ülke: USA
Dil: İngilizce
Konu: Billionaire Tony Stark must contend with deadly issues involving the government, his own friends, as well as new enemies due to his superhero alter ego Iron Man.
Süre: 124 dk.
Oyuncular (ilk 5): Robert Downey Jr., Don Cheadle, Scarlett Johansson, Gwyneth Paltrow, Sam Rockwell

IMDB: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Yorum: İlki kadar zevk vericek bence senaryoyu şöyle bi okudumda gerçekten ilki kadar güzel yine tabi bunu bekleyip görücez tabi birde Real3D olursa tadından yenmez diye düşünüyorum..[/align]

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

1. sini izleyemedim daha ilk birincisini izleyip sonra bunu izlemeyi planlıyorum...

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Çok şey kaçırmış olursun bencede izle, izlememen hata :nanik2: