Şrek - Sonsuza Dek Mutlu

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Şrek - Sonsuza Dek Mutlu

Mesaj gönderen summer »

"Şrek Sonsuza Dek Mutlu" 28 Mayıs'ta Sinemalarda
Resim
28 Mayıs 2010'da hem 3 Boyutlu, hem 35 milimetre kopyalarıyla seçkin sinemalarda gösterilmeye başlanıyor.

28 Mayıs 2010'da hem 3 Boyutlu, hem 35 milimetre kopyalarıyla seçkin sinemalarda gösterilmeye başlanıyor.

Şeytan ruhlu ejderhanın hakkından geldikten; güzeller güzeli prensesi ve kayınpederinin krallığını kurtardıktan sonra yeşil yaratığımız daha ne yapsın? Sevimli Şrek'imiz artık evinin erkeği olmuştur. Bir zamanlar ödünü patlattığı köylülerin bahçe bellerini gönülsüzce imzalayarak günlerini geçirir. Peki, onun yeri göğü inleten ünlü kükremesine ne oldu?

Kendisini "gerçek bir canavar" gibi hissettiği günlerin özlemini çeken Şrek, tatlı dilli işadamı Rumpelstiltskin ile imzaladığı anlaşmada dolandırılır. Kendisini aniden Uzak Ülke'nin çarpık alternatif versiyonunda bulur. Rumpelstiltskin'in kral olduğu o ülkede yeşil canavarlar av malzemesi haline gelmiştir. Üstelik Şrek ile Fiona hiç tanışmamıştır. Saflığı yüzünden yaptığı herşeyi geri alarak dostlarını kurtarmak, dünyasını geri kazanmak ve hayattaki tek gerçek aşkına yeniden kavuşmak Şrek'in bundan sonra atacağı adımlara bağlıdır.

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Şrek - Sonsuza Dek Mutlu

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

Güzel Olcağı Benziyorda Bakalım Yetişebilcek miyim?

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Şrek - Sonsuza Dek Mutlu

Mesaj gönderen göKhan. »

Tabi.. kesin altyazılı gelir alıştılar altyazı kakalamaya uğraşmadan
ama tabi altyazı sevmediğim anlamına gelmez sadece salladıklarını düşünüyorum neyse güzel bi film olur inş. izleriz :dayak:

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Şrek - Sonsuza Dek Mutlu

Mesaj gönderen anamenia »

:D Evet güzel bir film olacağa benziyor. Ben cd'sini alıp izlerim büyük ihtimalle