S e x and the City 2 ( S ex and the City 2)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

S e x and the City 2 ( S ex and the City 2)

Mesaj gönderen summer »

S e x and the City 2 (S e x and the City 2)
Resim
Dünyaca ünü televizyon dizisi S e x and the City'nin ikinci filmi...

Yönetmen :Michael Patrick King

Oyuncular : Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis, Chris Noth, Cynthia Nixon

Tür : Komedi / Dram

Yapım : ABD, 2010

Eğlence, moda, arkadaşlık; hepsi ve daha fazlası “S e x and the City 2” ile geri dönüyor. Bu devam filminde Carrie (Sarah Jessica Parker), Samantha (Kim Cattrall), Charlotte (Kristin Davis) ve Miranda (Cynthia Nixon), büyük elmadan bir ısırık daha alırken, parıltılı hayatlarına ve aşklarına devam ediyorlar. Nikah masasında “evet” dedikten sonra neler olur? Dört arkadaşın hayatı her zaman diledikleri gibidir ama hayat sürprizleri de barındırmasaydı “S e x and the City” de olmazdı…bu sefer kızlarımız New York’tan, dünyanın en lüks ve egzotik yerlerinden birine, partinin hiç sona ermediği, her köşesinde gizemler barındıran, büyüleyici bir maceraya doğru savrulurlar. Bu gezi, dört arkadaşın evlilik, annelik ve benzer durumların hayatlarına kattığı (ve çoğu zaman savaşmak zorunda kaldıkları) geleneksel rollerinden kaçmak için çok doğru bir zamanda çıkagelir. Ne de olsa, bazen tek yapmanız gereken dostlarla bir kaçamaktır. “S e x and the City 2”yi, Candace Bushnell’ın kitabına dayanan karakterlerden, Darren Star’ın yarattığı TV serisine dayanarak, kendi senaryosundan Michael Patrick King yönetti. Filmin başrol oyuncuları; Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon, ile John Corbett ve Chris Noth. Ayrıca diğer rollerde, David Eigenberg, Evan Handler, Jason Lewis, Willie Garson ve Mario Cantone yer alıyor. Michael Patrick King, Sarah Jessica Parker, Darren Star ve John Melfi ile birlikte filmin yapımcılığını da üstleniyor. Filmin yönetici yapımcıları ise; Toby Emmerich, Richard Brener ve Marcus Viscidi.