Ev (Ev)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Ev (Ev)

Mesaj gönderen VSaBaH »

EV

Resim

‘Biri Bizi Gözetliyor’ yarışması benzeri evlerden birinde yarışmacılar, hayallerine kavuşmak ve beklentilerini karşılamak amacıyla 100 gün bir evde yaşamayı kabul ederler. ‘EV’ yarışmacıları için sürprizlerle dolu bu süreç, hayatları boyunca unutamayacakları bir tecrübeye dönüşecektir.

Canlı yayın yolunda devam ederken, birdenbire Ev’e silahlı bir adam girer ve yarışmacıları rehin alır. Saldırganın amacı oyunun kurallarını değiştirmektir.“Ev” adlı yarışmanın final gecesinde birinci olan yarışmacı elemek istediği kişiyi öldürecek ve tüm olanlar canlı yayında ekrana gelecektir. Yarışmacılar içeride ecel terleri dökerken aynı zamanda tüm Türkiye de bu gerilim dolu saatlere canlı canlı tanık olacaktır.

Senaryo : Caner Özyurtlu, Alper Özyurtlu, Volkan Keleş

Yönetmen : Alper Özyurtlu, Caner Özyurtlu

Dağıtım Şirketi: Pinema

Görüntü Yön. : Aras Demiray

Sanat Yön. : Bujar Mucha

Müzik : Deniz Güngören, Yunus Emre Değer

Makyaj : Sandra Ivatovıc

Süre : 95 Dk.

Türü : Gerilim

Vizyon Tarihi : 4 Haziran 2010

Oyuncular : Deniz Celiloğlu, Kerem Atabeyoğlu, Alpay Atalan, Ece Çeşmioğlu , Melda Gür, Ahmet Saraçoğlu, Şükran Ovalı, Levent Ünsal, Alican Yücesoy, İbrahim Ersoylu, Gülçin Santırcıoğlu, Aşkın Şenol, Funda Eryiğit, Özgür Özberk,

Konuk Oyuncular: Okan Bayülgen, Özge Ulusoy, Ece Üner, Burak Törün, Oğuz Haksever

YÖNETİCİ YORUMU: Filmin afişi ve ismi ilginç geldiği için hiç bir fikrimiz yokken gittik filme ancak tam bir fiyasko olduğunu gördük bu filmin. Yani filmin %60'ında neredeyse BBG evi izliyorsunuz sinemada... Olayların gelişimi son derece saçma sapan kurgulanmış, hele filmin bitişine hiç yorum yapmıyorum saçmalık konusunda... Üstelik film bir aileyle izlenemeyecek kadar seviyesiz küfürler ve sahneler içermekte. Şahsen ben rahatsız oldum.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Ev (Ev)

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Merakediyodum.. Fragmanını izleyince beğenmiştim hatta:D Eğer gerçekten seviyesiz sahneler varsa izlemem

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Ev (Ev)

Mesaj gönderen VSaBaH »

ShiftlesS yazdı:Merakediyodum.. Fragmanını izleyince beğenmiştim hatta:D Eğer gerçekten seviyesiz sahneler varsa izlemem

Valla ben beğenmedim hatta hiç beğenmedim ama illa da merak ediyorsan gidebilirsin Aslı... :) Bu arada küfürlü bir film evet hem de Recep İvedik'ten daha ağır küfürler ediliyor.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Ev (Ev)

Mesaj gönderen Veda »

Eva Mendes'in oynadığı "Live!" filmine benziyor, canlı yayında yaşanması bakımından.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Ev (Ev)

Mesaj gönderen summer »

Oyunu kimin başlattığı değil, kimin bitirdiği önemlidir. Valla filmi bilemiycem ama sloganı hoşuma gitti benim :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Ev (Ev)

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı:Oyunu kimin başlattığı değil, kimin bitirdiği önemlidir. Valla filmi bilemiycem ama sloganı hoşuma gitti benim :D

İsmi güzel, afişi de fena değil, fragmanı da güzelmiş Aslı'nın dediğine göre sen de sloganı beğendin.

Her şeyi güzel de filmin kendisi beş para etmez... :heh:
 !

Resim