Hıristiyanlıktaki Putperestlik (Belgesel Film)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
servet pak
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen servet pak »

Eski Mısırlıların taptığı güneş tanrısı Ra’nın sembolünün bugün Hıristiyanların kutsal saydığı Vatikan’ın tam merkezinde bulunduğunu, Hıristiyanların kutsal günü pazarın güneş günü anlamına geldiğini ve gerçekte o günün paganların güneş tanrılarının kutsal günü olduğunu, Hıristiyanlarca önemli bir yere sahip olan noel kutlamalarının İskandinav mitolojisinden geldiğini, Hıristiyanların bugün kiliselerde ekmek ve şarabı İsa peygamberin eti ve kanı diye yiyip içtiklerini biliyor muydunuz? Ve çok şaşıracağınız, meğerse bu Hıristiyanlık neymiş diyeceğiniz pek çok bilgiyi bu belgeselde bulacaksınız. Kısacası Hıristiyanlığın gerçek yüzü bu belgeselde!!!

Hıristiyanlıktaki Putperestlik

Tür: Belgesel
Dil: Türkçe
Süre: 58 Dakika
Büyüklük: 689 Mb
Yapım: İlker Yiğit

Not: Bu belgeselin yapımcısı eserinin ücretsiz olarak kopyalanıp dağıtılmasına izin vermektedir. Linki de getright gibi download programlarıyla indiriniz.

Link:LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Bunu ben de duymuştum. 21 Aralıkta kutlamalara başlamalarının sebebi de güneşi daha çok görecekleri içinmiş. Ama ne kadar doğru bilmiyorum.