Eyyvah Eyvah 2

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Eyyvah Eyvah 2

Mesaj gönderen summer »

Eyyvah Eyvah 2
Resim
Yönetmen : Hakan Algül
Oyuncular : Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak Şakrak, Salih Kalyon, Tanju Tuncel
Tür : Komedi

Hakan Algül'ün yönettiği ve Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak Şakrak ile Salih Kalyon'un oynadığı “Eyyvah Eyvah 2” filmi, komedi sahneleriyle sinemaseverlerin karşısına çıkıyor.

Konusu
“Babası Ali Rıza Şeker'i bulan Hüseyin için artık halledilmesi gereken tek bir şey kalmıştır. O da Geyikli'deki sevdalısı hemşire Müjgan'a kavuşmak ve Firuzan'ın hediye ettiği yüzüğü verip Müjgan'ın kalbini kazanmak.”

Kullanıcı avatarı
Pehlivan
Aktif Üye
Aktif Üye

Eyyvah Eyvah 2

Mesaj gönderen Pehlivan »

İlk film gayet başarılıydı. İnşallah bu da en az onun kadar iyi olur. Trakya insanının eğlenceli dünyasını seyretmek oldukça keyif verici :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Eyyvah Eyvah 2

Mesaj gönderen VSaBaH »

Pehlivan yazdı:İlk film gayet başarılıydı. İnşallah bu da en az onun kadar iyi olur. Trakya insanının eğlenceli dünyasını seyretmek oldukça keyif verici :D

İkisini de izlemedim ama indirirsen izleriz adamım :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Pehlivan
Aktif Üye
Aktif Üye

Eyyvah Eyvah 2

Mesaj gönderen Pehlivan »

Bir cumartesi akşamı izleyelim adamım. İzlerken uyuyup kalmazsak tabi... :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Eyyvah Eyvah 2

Mesaj gönderen VSaBaH »

Pehlivan yazdı:Bir cumartesi akşamı izleyelim adamım. İzlerken uyuyup kalmazsak tabi... :D

Valla sıkıcıysa ben söz veremem uyurum :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Eyyvah Eyvah 2

Mesaj gönderen summer »

Filmi izledim ve çok beğendim. Çok başarılı komedi filmi olmuş. Ailecek oturup izlenebilecek bir film.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Eyyvah Eyvah 2

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı:Filmi izledim ve çok beğendim. Çok başarılı komedi filmi olmuş. Ailecek oturup izlenebilecek bir film.

Hmm teşekkürler Zeynep bi izleyelim bakalım nasılmış merak ettim...
 !

Resim