Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Yönetmen : Ali Ilhan
Senaryo : Ali Ilhan
Oyuncular : Lavinia Longhi, Claudia Cardinale, Ismail Hacioglu, Teoman Kumbaracibasi, Nilay Cennetkusu, Fahriye Evcen, Levent Can, Bedia Ener, Murat Karasu, Marco Celli

Kendisini yıllar önce, arkasında oğlunu da bırakarak terkeden kocasından sonra, hiç bir erkeği kapısından bile içeri sokmayan Sinyora Enrica (Claudia Cardinale), yıllarca bozmadığı bu kuralı, yağmurlu bir gecede, yanlış anlama sonucunda evine gelen bir Türk öğrenci için bozacaktır; Ekin (İsmail Hacıoğlu) için… Önceleri evinin kapılarını bu yabancıya açmak istemeyen Sinyora Enrica, sadece evini açmakla kalmayıp, yıllarca kilitli tuttuğu kalbini de bu Türk gencine açacaktır...

Kullanıcı avatarı
Formatla Gitsin
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Formatla Gitsin »

Paylaşım için teşekkürler.

İtalyan Türk karışımı drama filmi. Böyle filmlerde Türklerinde olması kendi açımdan söyleyim dikakkatlicene izlerim, artık film iyi mi kötü mü orasını bilemiyorum fakat böyle filmleri hoşlananlar için seyredilebilecek bir drama filmi gibi duruyor.