Rango

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Rango

Mesaj gönderen summer »

Rango
Resim
Yönetmen : Gore Verbinski
Senaryo : Gore Verbinski, John Logan, James Ward Byrkit
Oyuncular : Johnny Depp, Isla Fisher, Abigail Breslin, Ned Beatty, Alfred Molina, Bill Nighy, Stephen Root, Harry Dean Stanton, Timothy Olyphant, Ray Winstone

Rango kazara kendini gözüpek, eşkıyaların ve kanunsuzların olduğu, nüfusunu çölün en sahtekar ve üçkâğıtçı yaratıklarının oluşturduğu Toprak kasabasında bulunca, pek de cesur olmayan bu kertenkele dikkat çektiğini fark eder. Kasabanın uzun süredir beklemekte olduğu umudu olarak sevinçle karşılanan Şerif Rango, yeni rolünü her şeyiyle oynamaya mecbur kalır... Ta ki kendini aksiyon dolu durumlarda bulup, korkunç karakterlerle karşılaşana kadar. Rango, eskiden numarasını yaparken şimdi kahraman olmaya başlamıştır.

Johnny Depp, Isla Fisher, Abigail Breslin, Alfred Molina, Bill Nighy, Harry Dean Stanton, Ray Winstone ve Batı Ruhu rolüyle Timothy Olyphant'ın da kadrosunda yer aldığı Rango; kendini ve zamanla da kasabayı kurtaran bilindik klasik yabancı Western efsanesine heyecan verici yeni bir boyut katıyor.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Rango

Mesaj gönderen göKhan. »

Bu animasyonu en az 720psini izlemem gerek o yüzden biraz bekliycem sanırım. :hoba:

Gerçekten güzel bir animasyon olacak bence fragmandan belli. Yeni afişi de ben ekliyeyim. :susss:

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Rango

Mesaj gönderen summer »

göKhan afiş için teşekkürler.