Sevimli Hayvanlar (Animals United)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Yönetmen : Reinhard Klooss, Holger Tappe
Senaryo : Reinhard Klooss, Oliver Huzly, Erich Kästner, Klaus Richter, Sven Severin
Oyuncular : Billy Beach, Jim Broadbent, James Corden, Nicola Devico Mamone, Marc Diraison, Omid Djalili, Jason Donovan, Dawn French, Thomas Fritsch, Stephen Fry
Tür : Animasyon, Aile

İnsanların doğal ortamları yok etmeye devam etmesiyle, Kuzey Kutbu’ndaki buzullar hızla erir, büyük yangınlar Orta Avustralya’yı kasıp kavurur. Doğal yaşam alanlarını terk etmek zorunda kalan, bir grup hayvan, paslı bir banyo küvetinin içinde okyanusu geçer. Rotaları dünyanın el değmemiş son köşelerinden biri olan Afrika’daki Okavango Deltası’dır.

Kullanıcı avatarı
sinem sevil
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen sinem sevil »

Kardeşim bayılıyor böyle çizgi filmlere. Onu götüreceğim buna, sabırsızlıktan her gün başımın etini yiyiyor. :)
Paylaşım İçin Teşekkürlerrrrrrr.........

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

sinem sevil yazdı:Kardeşim bayılıyor böyle çizgi filmlere. Onu götüreceğim buna, sabırsızlıktan her gün başımın etini yiyiyor. :)
Paylaşım İçin Teşekkürlerrrrrrr.........

Animasyon filimleri güzel oluyor genelde. Ben kendim bile seyrediyorum. Fragmanını izledik güzele benziyor.

Bu arada foruma hoşgeldin. Umarım kalıcı olursun.