Thor (2011)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Thor (2011)

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Yapım: 2011 ~ ABD

Tür: 3 Boyutlu, Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantastik, Macera, Savaş, Tarih
Yönetmen: Kenneth Branagh

Oyuncular: Natalie Portman, Anthony Hopkins, Samuel L. Jackson, Stan Lee, Jaimie Alexander, Ray Stevenson, Kat Dennings, Chris Hemsworth, Stellan Skarsgård, Dominic Cooper, Rene Russo, Idris Elba, Tadanobu Asano, Joshua Dallas, Adriana Barraza, Colm Feore, Matthias Schweighöfer, Clark Gregg, , Joseph Gatt, Joshua Cox, Tom Hiddleston, Troy Brenna

Senaryo: Stan Lee, Mark Protosevich, Jack Kirby, Zack Stentz, Ashley Miller, Larry Lieber

Yapımcı: Stan Lee, Louis D'Esposito, Kevin Feige, Victoria Alonso, Jamie Alexander, Craig Kyle, Patricia Whitcher

Görüntü Yönetmeni: Haris Zambarloukos, Don Payne, Ashley Miller

Müzik: Patrick Doyle

Dağıtım: UIP Filmcilik

Filmin Websitesi: LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Süre: 2 saat 10 dk

Gösterim Tarihi: 29 Nisan 2011 (Türkiye)

Filmin Özeti

Ünlü oyuncu Anthony Hopkinsin de kadrosunda olduğu merakla beklenen film Thor un fotoğrafları da yavaş yavaş gelmeye başladı...

Hopkins'in Odin karakterini canlandıracağı filmin Shakespeareci yönetmeni Kenneth Branagh da filmin post-prodüksiyonda olduğunu ve bu süre içerisinde filmin 3D'ye de dönüştürüleceğini söyledi.

Mayıs 2011'de vizyona girecek olan film güçlü ve kibirli bir tanrı olan Thor'un Asgard'dan ayrılıp, insanların yanında yaşamak için dünyaya gelmesini, fakat düşman tanrıların onu yeni geldiği bu gezegende bile rahat bırakmadıkları maceraları konu alacak...

Hikâyenin merkezinde, düşüncesiz tavırlarıyla antik bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama ve kibirli savaşçı Yüce Thor var. Thor, Dünya’ya sürgün ediliyor ve insanlar arasında yaşamaya mecbur bırakılıyor. Kendi dünyasının kötü adamı en karanlık güçlerini Dünya’yı istilâ etmek için yollayınca Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini öğreniyor.

Chris Hemsworth'un Thor'u, Tom Hiddleston'un ise Loki isimli tanrıyı canlandıracakları filmin kadrosundaki diğer isimler; Natalie Portman, Samuel L. Jackson, Kat Dennings, Stellan Skarsgård, Ray Stevenson, Jaimie Alexander...

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Thor (2011)

Mesaj gönderen anamenia »

Ben sinemada 3 boyutlu izledim ve harikaydı gerçekten ses efektleri görüntü kurgu özellikle de savaş sahneleri harikaydı herkese tavsiye ederim izleyin. =D> =D>