Arabalar 2 - Cars 2 (2011)

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Cars 2
Arabalar 2

Resim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Konusu ~

Şimşek McQueen, yeni pit ekibi ve yeni ekip şefi Mater ile dünya çapında beş farklı ülkede yapılan "Race of Champions" yarışlarına katılır. Bu ülkeler: Japonya, Almanya, İtalya, 24 saat yarışının yapıldığı Fransa ve İngiltere'dir. Mater, Finn McMissile adındaki bir İngiliz gizli ajanı Aston Martin'i kurtatır, ve kendini casus dünyasında bulur.

ResimResimResimResim

[BBvideo 900,500][/BBvideo]

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Arabalar 2 Filminin Gösterim Tarihi: 24 Haziran 2011

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Paylaşım için teşekkürler. Merakla beklediğim bir film. İlki çok güzeldi. Bu da çok güzel olucaktır eminim.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Cem Yılmaz, Arabalar 2 İçin Stüdyoya Girdi!

Ünlü komedyen, usta yarış arabası Francesco Bernoulli isimli karaktere sesiyle hayat veriyor.

(24 Haziran 2011) Disney Pixar’ın animasyon harikası, Altın Küre ödüllü ‘Arabalar’ filminin macera ve yarış tutkunu sevimli arabaları 19 Ağustos’ta geri dönüyor. Ünlü komedyen Cem Yılmaz, serinin devam filmi olan ‘Arabalar 2’ için filmin yıldızı Şimşek Mc Queen’in bir numaralı rakibi olan Avrupa’nın en ünlü yarış otomobili İtalyan Francesco Bernoulli’yi seslendirmek üzere stüdyoya girdi.

Cem Yılmaz seslendirme deneyimi ile ilgili “Özgüveni yüksek ve en büyük hayranının kendisi olduğu bir İtalyan Formula şampiyonu yarış arabasını seslendirmek oldukça eğlenceli bir süreçti. Vizyon tarihini dört gözle bekliyorum.” dedi.

The Walt Disney Company Türkiye, Yunanistan & Kıbrıs Genel Müdürü Sinan Ceylan ise konuyla ilgili "’Arabalar’, Disney Pixar'ın en sevilen animasyon filmlerinden biri oldu. Filmin büyük merakla beklenen ve Türkiye’de 19 Ağustos'ta gösterime girecek olan devamı ‘Arabalar 2’'de yıldız İtalyan yarış arabası ‘Francesco Bernoulli’nin Türkçe seslendirmesinde Cem Yılmaz'la beraber çalıştığımız için büyük mutluluk duyuyoruz." dedi.

Resim

"Arabalar 2’’de, dünyanın en hızlı arabasını belirleyecek olan ilk Dünya Grand Prix’inde yarışmak üzere yola çıkan yıldız yarış arabası Şimşek Mc Queen ve çekici Mater dostluklarını heyecan verici yerlere götürüyorlar. Şimşek McQueen’in aksiyon dolu bu serüveni ülkemizde 19 Ağustos 2011’de Digital 3D™ ve IMAX® 3D seçenekleriyle vizyona girecek.