Ben 4 Numara

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Ben 4 Numara

Mesaj gönderen anamenia »

Şunu belirtmek isterim ki müthiş bir film kesinlikle sonuna kadar izleyin ve sonra bir daha izleyin ve sonra bir daha :D

Resim

Üçü öldü. O, Dört Numara. Kendisini öldürmek için gönderilen acımasız düşmanlarının peşine düştüğü bir kaçak olan sıradışı genç adam John Smith’in (Alex Pettyfer) hikayesinin anlatıldığı, bol aksiyonlu gerilim filmini D.J. Caruso (“Eagle Eye/Kartal Göz”, “Disturbia/Şüphe”) yönetiyor. Kimliğini değiştirerek, koruyucusu Henri (Timothy Olyphant) ile birlikte şehir şehir dolaşan John, her seferinde, geçmişiyle bağı olmayan yeni biri oluyor. Artık evi olarak nitelendirdiği küçük Ohio şehrinde John’un karşısına, hayatını değiştirecek beklenmedik olaylar, ilk aşkı (Dianna Agron), yeni, güçlü yetenekler ve onun inanılmaz kaderini paylaşan diğerleriyle olan bağlantısı çıkıyor. John (Alex Pettyfer), yok etmek için kendisini arayan ölümcül bir düşmandan kaçmak için, gerçek kimliğini saklayan ve sıradan bir öğrenciye dönüşen sıradışı bir adam. Onun gibi olan üç kişi çoktan öldürüldü... O, Dört Numara...

Fotoğrafı eklemek için baya bir efor sarfettim ama bir türlü başaramadım birisi yaparsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler :D

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Ben 4 Numara

Mesaj gönderen summer »

Çok merak ediyorum bu filmi. İndirdim de müsait olup izlemeyi bekliyorum bi tek... Filmde Diana Agron da var en çok onun performansını merak ediyorum...

Edit: Filmin afişinide ekledim.

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Ben 4 Numara

Mesaj gönderen anamenia »

Teşekkürler :D Müthiş bir film hemen izlemelisin ve kitaptan uyarlandığını filmi izlerken anlamıştım zaten onun için hemen araştırdım kitabı var hatta seri Lorien Legacies diye bir seri fakat Türkçe'ye çevirisi yok.