LAKE HOUSE

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

LAKE HOUSE

Mesaj gönderen summer »

Keanu Reeves ve Sandra Bullock’un tam 12 sene ince Hız Tuzağı’nda birarada izlemiştik ve iki oyuncu da bu filmle birer Holywood yıldızı oldular.

Aradan geçen uzun yılların ardından ikilinin Alejandro Agresti’nin The Lake House’u için kamera karşısına geçeceklerini duyurmuştuk. Agresti filminin çekimlerinin tamamladı ve yıldızlarıyla tanıtım turlarına başladı bile. Biz de filmden ilk görüntüleri ve oyuncuların yorumlarını paylaşalım istedik.

Güney Koreli yönetmen Hyung-Seung Lee’nin Siworae adlı filminin yeniden çevrimi olan The Lake House’da bir doktorla mimarın sıradışı hikayesi anlatılıyor. Göl kenarındaki evini terk edip Chicago’ya taşınan doktor, evin kendinden sonraki sahibi için bir not bırakır.

Notta, koridordaki pati izleri için özür dilemektedir. Ancak eve taşınan mimar bu izleri göremez. Ardınan mektuplaşmalar başlar ve birbirinden etkilenen ikili bir türlü yanyana gelemez. Çünkü iki yıl arayla yaşamaktadırlar…

Filmle ilgili ComingSoon’a bir röportaj veren ikili yeniden aynı ekranı paylaşmaktan oldukça keyif almış ve bir kez daha aynı filmde rol almak istiyormuş. Bunun için bir 12 yıl daha bekler miyiz sorusuna Reeves’ın cevabı ‘’Fark eder mi?’’, Bullock’unki ise ‘’Yaş fark eder mi?’’ olmuş.

İkilinin hayranı iseniz ilk fotoğrafları aşağıdaki resimleri tıklayarak keşfedebilirsiniz.
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

ikilinin hayranıyım
ama filmi izlemeli miyim?
izleyen varsa fikir versin lütfen

Kullanıcı avatarı
Kenshin Himura
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Kenshin Himura »

YAYYZ :-) Bullock ve Keanu Reeves
**kaçmaz**

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

ARENA yazdı:ikilinin hayranıyım
ama filmi izlemeli miyim?
izleyen varsa fikir versin lütfen

ben izlemedim ama isleyenlerin yorumlarını yazam

1 numaralı yorum
ama ben filmi izledim zaten.film güzeldi açıkçası.hani "hayatımın filmi,öldüm bittim,ağlamaktan içim çıktı,çok romatikti" denilecek kadar abartılı bir film değil;ama sandra ve keanu'nun kimayalrı biribirne çok iyi uymuş.klasik hollywood senaryo atraksiyonları görmek mümkün.her ayrıntının güzel bir şekilde hikayeye bağlanamsı ayrıca bir hoşluk.sonuç olarak izlerseniz birşey kaybetmezsiniz.iyi vakit geçirmek için seyirlik bir film...
---------------------------------------

2 numaralı yorum
bugün izledim şu an ki halimle 9.9/10 demek geliyo içimden
----------------------------------------------

yeter heralde 8)