6 - 13 Ekim 2006 Arası Vizyondakiler

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

6 - 13 Ekim 2006 Arası Vizyondakiler

Mesaj gönderen summer »

Bu hafta vizyona giren filmler:

Resim
13 (Tzameti) - 13
Yönetmen: Géla Babluani
Oyuncular: George Babluani, Pascal Bongard, Aurélien Recoing, Fred Ulysse, Vania Vilers, Olga Legrand, Augustin Legrand
Tür: Gerilim
Süre: 86 dak.

Resim
Meurtrieres - 2 Kız
Yönetmen: Patrick Grandperret
Oyuncular: Hande Kodja, Céline Sallette, Gianni Giardinelli, Anaïs de Courson, Isabelle Caubère, Shafik Ahmad, Karine Pinoteau
Tür: Dram
Süre: 86 dak.

Resim
Araf
Yönetmen: Biray Dalkıran
Oyuncular: Akasya Asıltürkmen, Murat Yıldırım, Kubilay Tunçer, Yasin Şerif Tulun, Serhan Ernak, Kevork Türker, Tülay Bekret, Deniz Soyarslan, Mehmet Birkiye
Tür: Korku
Süre: 100 dak.

Resim
Arrivederci amore, ciao - Elveda Aşkım
Yönetmen: Michele Soavi
Oyuncular: Alessio Boni, Alina Nadelea, Isabella Ferrari, Michele Placido, Kai Portman, Carlo Cecchi
Tür: Dram
Süre: 100 dak.

Resim
The Night Listener - Gecenin Sesi
Yönetmen: Patrick Stettner
Oyuncular: Toni Collette, Robin Williams, Joe Morton, Bobby Cannavale, Rory Culkin, Sandra Oh, John Cullum, Lisa Emery
Tür: Gerilim/Dram
Süre: 91 dak.

Resim
Flyboys - Kahraman Pilotlar
Yönetmen: Tony Bill
Oyuncular: Jean Reno, Lex Shrapnel, James Franco, Martin Henderson, Jennifer Decker, Philip Winchester, David Ellison
Tür: Savaş/Macera/Aksiyon
Süre: 139 dak.

Resim
You, Me and Dupree - Sen, Ben ve Dupree
Yönetmen: Anthony Russo,Joe Russo
Oyuncular: Owen Wilson, Kate Hudson, Matt Dillon, Michael Douglas, Seth Rogen, Amanda Detmer, Ralph Ting
Tür: Komedi
Süre: 108 dak.

Resim
The Devil Wears Prada - Şeytan Marka Giyer
Yönetmen: David Frankel
Oyuncular: Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt, Stanley Tucci, Adrian Grenier, Tracie Thoms, Rich Sommer, Simon Baker
Tür: Dram/Komedi
Süre: 109 dak.
The OC TR - Haftanın Filmi:

Resim

.Filmin konusu şöyle: "Amerika'nın henüz katılmadığı Birinci Dünya Savaşı'nın en şiddetli yıllarında, Amerikalı bir grup gönüllü pilot, Avrupa'ya giderek müttefikler adına Alman pilotları ile savaşmaya karar verir. Bu uğurda hiçbir gözüpeklikten kaçınmayan bu Kahraman Pilotlar Filosu, evlerinden uzak bu topraklarda, aşkın, mücadelenin ve savaşın en çetin hallerini yaşamak zorunda kalırlar."

Filmin fragmanı için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İyi Seyirler...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Mükemmel bir çalışma..

Bu filmlerden Araf'a kesin gitmeliyim.. ;-)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim