20 - 27 Ekim 2006 Arası Vizyondaikler

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

20 - 27 Ekim 2006 Arası Vizyondaikler

Mesaj gönderen summer »

Bu hafta vizyona giren filmler:

Resim
Barnyard: The Original Party Animals - Barnyard Parti Hayvanları
Yönetmen: Steve Oedekerk
Oyuncular: Kevin James, Courteney Cox, Sam Elliott, Danny Glover, Wanda Sykes, Andie MacDowell, David Koechner
Tür: Komedi/Animasyon
Süre: 90 dak.

Resim
The Grudge 2 - Garez 2
Yönetmen: Takashi Shimizu
Oyuncular: Sarah Michelle Gellar, Edison Chen, Amber Tamblyn, Arielle Kebbel, Jennifer Beals, Teresa Palmer, Sarah Roemer, Takako Fuji
Tür: Gerilim/Dram/Korku

Resim
Hokkabaz
Yönetmen: Ali Taner Baltacı,Cem Yılmaz
Oyuncular: Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Özlem Tekin, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Kemal İnci, Gürgen Öz, Sennur Kaya
Tür: Komedi

Resim
Climates - İklimler
Yönetmen: Nuri Bilge Ceylan
Oyuncular: Ebru Ceylan, Nuri Bilge Ceylan, Nazan Kesal, Mehmet Eryılmaz, Arif Aşçı, Can Özbatur, Ufuk Bayraktar, Fatma Ceylan, M. Emin Ceylan, Semra Yılmaz
Tür: Dram
Süre: 97 dak.

Resim
The Wind That Shakes the Barley - Özgürlük Rüzgarı
Yönetmen: Ken Loach
Oyuncular: Cillian Murphy, Padraic Delaney, Liam Cunningham, Gerard Kearney, William Ruane
Tür: Savaş/Dram

Resim
Sınav
Yönetmen: Ömer Faruk Sorak
Oyuncular: İsmail Hacıoğlu, Yağmur Atacan, Rüya Önal, Caner Özyurtlu, Volkan Demirok, Hümeyra, Altan Erkekli, Güven Kıraç, Zafer Algöz, Ayda Aksel, Ali Sürmeli, Tuba Büyüküstün, Kadir Çöpdemir, Jean-Claude Van Damme
Tür: Komedi

Resim
Transylvania
Yönetmen: Tony Gatlif
Oyuncular: Asia Argento, Amira Casar, Birol Ünel, Alexandra Beaujard, Beata Playa
Tür: Dram
Süre: 120 dak.
Köstebek Forum Haftanın Fİlmi:

Resim

Bu hafta ise geçen haftanın aksine tam 7 film vizyona girdi. Araya bayram tatilinin de girmesiyle beraber sinema dolu günler dilerim. :) Bu haftanın filmi Hokkabaz'ın konusu şöyle: "İskender ve Maradona, yıllardan beri birbirlerinden kopmamış çocukluk arkadaşlarıdır. İskender'in sihir yeteneği, insanlar tarafından hokkabazlık ifadesi ile küçümsense de o kendisinin çok başarılı bir sihirbaz olduğunu düşünmektedir. Ona bu konuda tek inanan ise arkadaşı Maradona'dır. Babası bile yıllar evvel oğlunu takdir etmeyi bırakmıştır. Fakat bir gün İskender ve Maradona, İstanbul'u acilen terketmek zorunda kalınca turne ekibine İskender'in babası Sait'i de almak zorunda kalırlar. Bu mecburi yolculuk, baba ve oğulu kaynaştırırken beklenmedik bir dağılmanın da tohumlarını atacakır."

Filmin fragmanı için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İyi Seyirler...

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

herhangi birine giden oldumu bayramda _?