27 Ekim - 3 Kasım 2006 Arası Vizyondakiler

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

27 Ekim - 3 Kasım 2006 Arası Vizyondakiler

Mesaj gönderen summer »

Bu hafta vizyona giren filmler:

Resim
Underworld: Evolution - Karanlıklar Ülkesi: Evrim
Yönetmen: Len Wiseman
Oyuncular: Kate Beckinsale, Scott Speedman, Bill Nighy, Shane Brolly, Michael Sheen, Scott McElroy, Tony Curran, Zita Görög, Steven Mackintosh, Derek Jacobi
Tür: Korku/Fantastik/Aksiyon

Resim
The Guardian - Koruyucu
Yönetmen: Andrew Davis
Oyuncular: Kevin Costner, Ashton Kutcher, Shelby Fenner, Sela Ward, Brian Wade, Travis Willingham, Peter Gail, Omari Hardwick
Tür: Dram/Macera/Aksiyon
Haftanın Filmi:

Resim

Fragmanından izlediğim kadarıyla güzel bir film. Konusu ise şöyle: "A" Okulu, genç ve tecrübesiz yüzücülerin tecrübeli kurtarma elemanlarına dönüştükleri, bu konudaki en iyi eğitimin verildiği okuldur. Ben Randall, yakın bir zamanda çok korkunç bir kazadan tek başına kurtulmulmuştur ve artık bu okulda eğitmenlik yapmaktadır. Yıllar boyu yaşadıklarının da verdiği bir tecrübe ile öğrencilerinin bir gün kimin ölüp kimin yaşayacağı ile ilgili o korkunç kararla yüzleşmek zorunda olacaklarının farkındadır. Kibirli, kendini beğenmiş ve küçümser tavırlar takınan öğrencileri için ise çıkacakları zorlu görev, herşeyden daha çok öğretici olacaktır.

Filmin fragmanı için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İyi Seyirler...