Beş yeni film vizyonda

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
meyra
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Beş yeni film vizyonda

Mesaj gönderen meyra »

Bu hafta beş yeni film gösterime giriyor.

Lanetli Ada'yı Neil LaBute yönetti. Nicolas Cage, Ellen Burstyn ve Kate Beahan'ın rol aldığı filmde Kaliforniya otoyol devriyesi olarak görev yapan polis memuru Edward Malus, annesiyle seyahat eden küçük bir kızın kayıp oyuncak bebeğini geri vermek için arabalarını durdurur.

Oyuncak bebeği geri verirken, kontrolden çıkan bir kamyon duran arabaya çarparak alev almasına neden olur. Edward içinde sıkışanları kurtaramadan şiddetli bir patlama meydana gelir ve otomobil alevler içinde kalır.

Kekilli 'Eve Dönüş'te

Omer Uğur'un yönettiği 'Eve Dönüş'te Memet Ali Alabora, Sibel Kekilli, Savaş Dinçel rol aldı.

Dram-politik türündeki film, bir ihtilalin gölgesinde sadece yaşamsal varlıklarını devam ettirebilmek adına hayat mücadelesi veren fakir bir işçi ailesinin, traji-komik hikayesi.

Almodovar'dan 'Dönüş'
Pedro Almodovar'ın yönettiği 'Dönüş'te Penelope Cruz, Carmen Maura, Lola Duenas rol alıyor.

Komedi - dram türündeki filmde Raimunda sıkı çalışan genç ve güzel bir annedir. Kocası işsizdir, ergenlik çağında bir kızı vardır. Raimunda’nın ablası Sole ise utangaç, tedirgin ve cesaretsiz bir kişiliğe sahiptir.

Kayıtdışı işlettiği kuaför salonundan geçimini sağlamaktadır. Kocası bir süre önce müşterilerinden birisiyle onu aldatarak evi terk etmiştir. Paula onların halasıdır.

'Testere 3' de gösterimde

Darren Lynn Bousman'ın yönettiği 'Testere 3'te Tobin Bell, J. LaRose, Angus Macfadyen rol alıyor.

Korku-gerilim türündeki filmde efsane katil Jigsaw ve müridi Amanda bir yandan hasta olan Jigsaw’u acımasız oyunlarına devam edebilmesi için hayatta tutmaya çalışırken, diğer yandan yeni kurbanlarının hayata bağlılıklarını akıl almaz işkence ve oyunlarla test etmeye devam ediyor.

Reeves 'A Scanner Darkly'de

Richard Linklater'ın yönettiği 'A Scanner Darkly'de Keanu Reeves , Robert Downey Jr. ve Woody Harrelson rol alıyor.

Animasyon-gerilim türündeki filmde Amerika’nın uyuşturucuya karşı verdiği, bitmek bilmeyen ve boşa çıkan savaş, teröre karşı verdiği mücadele ile aynı olmuştur.

Gizli polis Bob Arctor isteksizce emirleri izleyerek arkadaşlarını, Jim Barris, Ernie Luckman, Donna Hawthorne ve Charles Freck’i gözetlemeye başlar. Bu gözetlemeyi kendi üzerine çevirmesi emredildiğinde, kimliklerin ve bağlılıkların çözülmesinin olanaksızlaştığı absürde doğru, paranoyak bir yolculuğa çıkar.
En son meyra tarafından 03 Kas 2006 [ 13:16 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

'Testere 3' e gitmeyi düşünüyoruz.. İnşallah 2 si kadar güzeldir.. Duyduğum kadarıyla Testere 2 deki birçok soru cevap buluyormuş..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

benimde baktığım yorumlardan millet testere üçü fazla beğenmmemiş..

Kullanıcı avatarı
mekanogeveze
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen mekanogeveze »

testere 3 ede gittim ben o da güzeldi bence..
biraz fazla mide bulandırıcı sahne olduğunu düşünüyorum ama yine de ii ki gitmişim dediğim filmlerden...

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

midesi kaldıranlara(benim gibi :D), testere 3ü tavsiye ederim, 2ye göre daha fazla kan ve şiddet var

Kullanıcı avatarı
amo45
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen amo45 »

gattacayı izleyen varmı burda ya, kale gibi film fakat çok az izleyen var sanırım,,anladın sen onu,

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

testere3 mükemmel
insani duygular taşıyanlar gitmemeli :)

Kullanıcı avatarı
mekanogeveze
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen mekanogeveze »

ARENA yazdı:testere3 mükemmel
insani duygular taşıyanlar gitmemeli :)
:lol:

Kullanıcı avatarı
amo45
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen amo45 »

ya arkadaşlar bu destere filminin sonuncu çıkanını aresten arattırıyorum spanish filan çıkıyoır,,şimdi indirsem önizlemede yapamıyorum, napacam ispanyolcayı ya,yalnız ispanyada full korsan olayı var,,çetemidir nedir bunlar,fikri olan varsa bildirsin lütfen,,sinemaya gidemeyeceğim bi yerde olduğumdan sadece ordan burdan indirip takipte kalıyoruz,

Kullanıcı avatarı
amo45
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen amo45 »

çıldırıvecem,