The Texas Chainsaw Massacre:The Beginning, Teksas Katliamı

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

oyuncular bunlar;

Jordana Brewster (Chrissie) , Taylor Handley (Dean) , Diora Baird (Bailey) , Matthew Bomer (Eric) , Lee Tergesen (Holden) , R. Lee Ermey (Sheriff Hoyt) , Andrew Bryniarski (Thomas Hewitt/Leatherface) , Terrence Evans (Monty) , Kathy Lamkin (Tea Lady)

konusu da şöyle;

Vietnam Savaşı'nın patlak verdiği dönemlerde, Dean ve Eric savaşa katılmak üzere Vietnam'a gitmeden evvel sevgililerini de yanlarına alarak son bir yolculuğa çıkarlar. Fakat hiç beklenmedik bir kazanın gerçekleşmesi ile yıllar sürecek korku dolu bir efsanenin ilk kurbanları oluverirler.

2003'teki yeniden çevrim Teksas Katliamı'nın başarısından sonra tüm zamanların en korkunç karakterlerinden biri olan Leatherface'in temelinde yatan gerçekleri de ortaya çıkarıyor...

benim yorumuma gelince güzel film denebilir,,iyi gerilim yapmış adamlar bazı yerlerde cidden kasılıyorsunuz ama çok fazla şiddet içerikli vahşete fazlasıyla ağırlık vermişler zaten adı üstünde katliam

The Texas Chainsaw Massacre:The Beginning, türün meraklılarının kaçırmaması gereken bir film...