15 - 22 Aralık Arası Vizyondakiler

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

15 - 22 Aralık Arası Vizyondakiler

Mesaj gönderen summer »

Bu hafta vizyona giren filmler:

Resim
Quinceañera - Bakire ve Hamile
Yönetmen: Richard Glatzer,Wash Westmoreland
Oyuncular: Jesus Castanos, Araceli Guzman-Rico, Emily Rios, Alicia Sixtos, Listette Avila, Hector Quevedo, Germán Campos, Johnny Chavez, Carmen Aguirre
Tür: Dram
Süre: 90 dak.

Resim
Cenneti Beklerken
Yönetmen: Derviş Zaim
Oyuncular: Serhat Tutumluer, Melisa Sözen, Mesut Akusta, Nihat İleri, Mehmet Ali Nuroğlu, Rıza Sönmez, Numan Acar, Bülent İnal, Altan Erkekli, Ahmet Mümtaz Taylan, Mustafa Uzunyılmaz
Tür: Dram

Resim
Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu
Yönetmen: Kartal Tibet
Oyuncular: Cüneyt Arkın, Mehmet Ali Erbil, Mehmet Ali Erbil, Deniz Seki, Pascal Nauma, Burcu Kara, Günay Karacaoğlu
Tür: Aksiyon/Komedi/Bilim Kurgu

Resim
Eragon
Yönetmen: Stefen Fangmeier
Oyuncular: Edward Speleers, Sienna Guillory, Garrett Hedlund, Djimon Hounsou, Jeremy Irons, John Malkovich, Robert Carlyle
Tür: Fantastik/Aksiyon

Resim
Flushed Away - Fare Şehri
Yönetmen: David Bowers,David Bowers(Sam Fell)
Oyuncular: Kate Winslet, Hugh Jackman, Ian McKellen, Andy Serkis, Bill Nighy, Shane Richie, Jean Reno
Tür: Komedi/Animasyon

Resim
Stranger Than Fiction - Lütfen Beni Öldürme
Yönetmen: Marc Forster
Oyuncular: Will Ferrell, Maggie Gyllenhaal, Dustin Hoffman, Queen Latifah, Emma Thompson, Tony Hale
Tür: Fantastik/Dram/Komedi
Süre: 113 dak.

Haftanın Filmi:
Resim Resim

Eragon filmi hakkında edindiğim bilgiler doğrultusunda bu haftanın filminin fantastik bir üçlemenin ilk filmi olan Eragon'nun olmasına karar verdim. Tabii ki herkes istediği filmi izlemekte özgür. :) Şunu hatırlatmaktan fayda var, film Harry Potter ve Lords of the Rings serilerine çok benzemekte. İlk kitap, 2003 yılında piyasaya çıktığında bir fenomen haline dönüşmüş, 87 hafta boyunca The New York Times'ın bir numarasında kalmıştı. Filmin konusu şöyle: "Eragon, ailesi ile birlikte yaşadığı çiftlikte son derece yoksul bir yaşam sürmektedir. Bir gün ormanda dolaşırken çok büyük ve inanılmaz derecede parlayan bir taş bulur. Para edebilecek bir şey bulduğunun sevinci ile ailesine koşarken çok eskilerden kalmış bir mirasın takipçisi olduğunu anlaması uzun sürmeyecektir. Çağlar öncesinden kalan ve Alagaesia şehrini ikiye bölen bir mirastır bu. Koskoca imparatorluğun kaderi, artık Eragon'un ellerindedir."
Filmin fragmanı için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İyi Seyirler...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gerçekten mükemmel bir paylaşım... +100 REP ;-)

:arrow: Bu arada Dünyayı kurtaran adamın oğluna gitmeyi düşünüyorum.. Gerçi izleyenler pek beğenmemiş ama ben yine de gideceğim..

Zevkler Tartışılmazmış değil mi...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

rap için saol Cenneti Beklerken i de tavsiye ederimm bari ben gidemiyom siz gidin :D