29 Aralık 2006 - 5 Ocak 2007 Arası Vizyondaikler

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

29 Aralık 2006 - 5 Ocak 2007 Arası Vizyondaikler

Mesaj gönderen summer »

Bu hafta vizyona giren filmler:

Resim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Yönetmen: Sırrı Süreyya Önder, Muharrem Gülmez
Oyuncular: Özgü Namal, Cezmi Baskın, Nazmi Kırık, Meral Okay, Bahri Berat, Dilber Ay, Umut Kurt
Tür: Dram/Komedi

Resim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! - Çılgın Dostlar
Yönetmen: Roger Allers, Jill Culton, Anthony Stacchi
Oyuncular: Jon Favreau, Martin Lawrence, Ashton Kutcher, Billy Connolly
Tür: Komedi/Macera/Animasyon

Resim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! - Müzede Bir Gece
Yönetmen: Shawn Levy
Oyuncular: Ben Stiller, Robin Williams, Dick Van Dyke, Steve Coogan, Patrick Gallagher, Carla Gugino, Stefán Karl Stefánsson, Owen Wilson
Tür: Fantastik/Komedi/Aksiyon

Resim
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! - Tatil
Yönetmen: Nancy Meyers
Oyuncular: Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black, Eli Wallach, Rufus Sewell, Edward Burns
Tür: Romantik/Komedi

Haftanın Filmi:
Resim
Bu hafta vizyona giren filmler pek iddaalı yapımlar değil. Geçen hafta The Prestige'e gidemeyenlerin ona biran önce gitmelerini öneririm. Başrollerini Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black'in paylaştığı filmin konusu şöyle: "Hayatlarındaki sorunlardan bunalmış Amanda ve Iris'in istedikleri tek şey, yaşamlarında biraz olsun değişiklik yaratabilmektir. Erkeklerle yaşadıkları sorunlardan uzaklaşmak isteyen bu iki kadın, internette karşılıklı evdeğişimi yapılan bir sitede tanıştıklarında aradıkları şeyin kesinlikle bu olduğuna karar verirler. Birbirlerinin evlerinde kısa bir süreliğine de olsa başlayacakları bu yeni hayat, ileriki yaşamları için de kalıcı etkiler yaratacaktır." Aslında Kate Winslet'a haksızlık olmuş bence biraz, Cameron Diaz'ın eşleştiği kişiye bakın, birde Kate Winslet'ın eşleştiği kişiye... :)
Filmin fragmanı için LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

İyi Seyirler...