En Son Hangi Filmi İzlediniz?

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Demir Adam 2 ( Iron Man 2 )

Demir Adam 2'de başlarında biraz sıkılabilirsiniz ama film sonradan bir açılıyor pir açılıyor o derece. Aksiyon sahneleri mükemmeldi. Ve en önemlisi bana göre sonunda Tony'nin Peper'la olması süperdi. Dediğim gibi başlarda sıkılabilirsiniz bırakmayın sonuna kadar devam edin. Süperdi.

7.5/10

Resim

Başlangıç ( Inception )

Filmin çok değişik bir konusu var. Ve bol aksiyon sahnesi dolu. İzlemeyen varsa kesinlikle tavsiye ederim süper bir filmdi. imdb'de aldığı 9 puan az bile bu filme o derece. Başta başlerken biraz karşık gelebilir yalnız ordan oraya atladığı için ama anladığınızda mükemmel oluyor. İzlemediyseniz izleyin derim.

9.7/10

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Red ( Red ) 2010

Film bir aksiyon filmi ve bazı aksiyon sahneleri mükemmel özellikle piloto gittiklerinde çatıda olan sahneler mükemmeldi ve başkanı öldürmeye çalıştıkları yerdeki sahneler çok güzeldi ama diğer yönden senaryo bakımından eksikti ama aksiyon sahneleri için bile izlenebilir bi film.

7/10

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Sammy'nin Maceraları
Benim gibi animasyon sever biri iseniz kaçmaz bir yapım. Eğlenceli hafif kayıp balık nemo'yu andırsada farklı bir havası var.

7/10

Resim

Slumdog Milyoner
Film boşuna o kadar oscar almamış. Çok güzeldi keyifle izledim. Değişik bir film olmuş.

8.5/10

Resim

Gece ve Gündüz
Aksiyon severler için çok güzel bir film. Bazı sahneleri çok yapmacık olsada izlemeye değer.

8/10

Kullanıcı avatarı
Formatla Gitsin
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Formatla Gitsin »

Kurtlar Vadisi Filistin'i izledim pek de beğenmedim. Olmayanı olmuş gibi gösterme hastalığımıız var...
Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Aşk tesadüfleri sever...

Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Geleneği bozmadan ben de bişeyler yazayım =D>

Resim

Cehennem Melekleri ~ The Expendables (2010)

Yaklaşık 2-3 gün önce izledim. Kadro mükemmeldi izlemeden önce dedim kesinlikle muhteşem bi film olucak (Kadro; Sylvester Stallone (Aynı zamanda yöneten kişi), Jason Statham (Son zamanların aksiyoncusu), Jet Li (Filmde biraz arkaplanda ama güzel bi performansı vardı.), Dolph Lundgren, Eric Roberts, Mickey Rourke, Giselle Itié vs. (Devamı; LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!;

Konuya girmeden;

Film de bu kadar güzel kadro varken Arnold Schwarzenegger abimizi kısacık bir sahneye alıp ona hasret bırakıp göndermek de neydi ya ? sadece Arnold abi olsa hadi neyse Bruce gibi birçok kişi de aynı durumda kalmış. Mikey abimize yakışırmı kıytırık bi dövmeci rolü aksiyon nerde? Filmden zevk aldım ancak Slyvester abi filmi biraz kendine odaklamış hani ben kralım vs. tarzında tamam abi öylesin de keşke başkalarını oynatsaydın o rollerde gerçekten daha az üzülürdüm harcanmış resmen yok yani ünlü fazla gelmiş sanırım. Neyse filmin konusuna gelelim Bir grup kiralık savaş timinin yeni görevi Güney Amerika'daki bir ülkeye sızarak ülkenin yöneticisini devirmek. Fakat görev başlar başlamaz The Expandables grubu herşeyin tam olarak göründüğü gibi olmadığını anlar ve kendilerini tehlikeli bir ihanet ağının içerisinde bulurlar. Görevlerinin tamamlanmasının engellenmesi ve masum bir insanın hayatının tehlikeye atılmasından başka The Expandables grubu daha zor bir durum olan grubun dağılma tehlikesiyle karşı karşıyadır..

Görsel efeklerde de biraz sorun vardı bence 6.7/10[/align]