En Son Hangi Filmi İzlediniz?

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

En Son Hangi Filmi İzlediniz?

Mesaj gönderen summer »

Bu başlık altında, en son hangi filmi izlediyseniz onun hakkında kısa bir yorum, 10 üzerinden verdiğiniz puan ve filmin (çok büyük olmamak şartıyla) posteri. Poster koymaktaki amaç; tanıtımın şık durmasından dolayıdır. Herhangi bir zorunluluğu yoktur.

Unutmayalım ki; en son hangi filmi izlediğiniz, kimsenin umrunda değildir. Önemli olan, izlediğimiz filmi başkalarıyla paylaşmaktır. Lütfen, "Fazla söze gerek yok", "Şunu izledim, tavsiye ederim" tarzında içi boş cümleler kullanmayalım. Kısacası filmden anladığımızı yazalım, içimizi dökelim. :D

POSTER + YORUM + PUAN

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
FANTASTİK DÖRTLÜ
En son Fantastik Dörtlü'yü seyrettim.Çok Güzel Bir Film.Hepsinin farklı farklı özel güçlerinin olması çok güzeldi. Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Cris Evans ve Michael Chiklis oyunculukları çok güzeldi güzel kadro. Devam Filmininde güzel olacağından eminim. İnş Öyle Olur.Filmde Kahramanlarımız Ateş, Esneklik, Taş ve Görünmezlik özelliklerindeler.Seyretmeyenlere tavisye ederim.

8/10

Kullanıcı avatarı
ARENA
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen ARENA »

Resim

İçerdeki Adam /Inside Man

Aktörler arasında son favorilerimden olan Clive OWEN'ın rol aldığı çok beğendiğim bir film... Film bir banka soygunuyla başlıyor, olaylar karmaşıklaşıyor ve güzel bir sonla bitiyor... Filmin aksiyonu, oyuncuları (Denzel WASHINGTON, Jodie FOSTER) kadar bazı yerlerinde geçen sözler ve diyaloglar da duyulmaya değer... Tavsiye ederim...

'Günahlarınızdan ne kadar uzağa kaçarsanız size yetiştiklerinde o kadar yorgun olursunuz...

9/10

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Resim

Korkunç bir film 3

Harika bir film..!!

Cindy ve arkadaşlarının başına birbirinden enteresan olaylar geliyor..önce gizemli video kasetler geçiyor ellerine daha sonra ise arazilerinde garip şekiller belirlemeye başlıyor..Birbiriyle bağlantılı gibi gözüken olayları araştırmaya sihir ve fantezi dolu bir dünyaya adım atıyorlar..!!

komedi bir film..!! gülmek istiyorsanız tavsiye ederim özellikle uzun saçlı , şişman zenciyi :D

8/10
En son Anonymous tarafından 06 Mar 2007 [ 09:33 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
MaviGitar
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen MaviGitar »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
ANGEL-A

Fransız filmlerini sevenler var mıdır aramızda bilmem ama bu filmi özellikle tavsiye ediyorum. Genelde fransız filmleri biraz sıkıcı ve durağan gider bu filmde çok sakin gidiyor ama hiç bir fransız filminde bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum. filmin türü romantik komedi.Baş rolünde '' Jamel Debbouze '' oynadığı bu filmi tavsiye ediyorum. eğlenceli bir 88 dk geçirmek isteyenler varsa adres Angel-A ;)
Filmde güzelde bir mesajı var aslında. ;)

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
HoKKaBaZ
En son hokkabazı seyrettim genel anladamda beğendim sihirbaz mesleğini anlatıyo güzeldi beğendim boş vakitte seyredilir
Turneye çıkıyolar turneye çıkarken babasının isteği üzerine çanankkaleye uğrayıp gidicekler. Sonra çanakkaleye giderken araba bozuluyo bir köye uğruyolar arabayı yaptırmak için olaylar ondan sonra devam ediyor.
6/10

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Resim

Otoriteyi simgeleyen figürlerle sürekli çatışma halinde olan 17 yaşındaki lise öğrencisi Nicole'ün durumu, kızına her zaman mesafeli davranan kongre üyesi babası Tom Oakel için tam bir hayal kırıklığı yaratmaktadır. Nicole'ün üvey annesi Courtney de aynı kocası gibi düşünmektedir.

Gerçek annesinden ayrı yaşamak zorunda olan Nicole, sık sık derslerini asar, bir partiden diğerine koşar ve arkadaşlarıyla gezip eğlenmekten başka şey düşünmez.

Ancak yaşadığı zenginler semti lisesinin altın çocuğu olarak bilinen atletik yapılı Latin genci Carlos Nunez'e aşık olunca, bu rüyadan sarsılarak uyanmak zorunda kalacaktır. Eğlenmek ve dikkat çekmek için başladığı bu ilişki, Nicole için yepyeni sorunların habercisi olacaktır.

Yasalara saygılı, tüm yaşamı okulu ve geleceği üzerine odaklanmış olan Carlos, şüphesiz ki Nicole'den çok farklıdır. Hiçbir şeyi umursamayan Nicole'ün ihlal edemeyeceği bir yasa yok gibidir. O, zengin semtlerin kızıdır ve sahip olamadığı tek şey, insani değerlerdir. Yoksul bir semtten gelen Carlos'unsa sahip olduğu insani değerlerin dışında hiçbir şeyi yoktur.

Bütün bunlara rağmen devam eden ilişkileri, sınıf farklılıklarına büyük önem veren sistemin engeline takılır. Ne Nicole'ün arkadaşları, ne de Carlos'un ailesi durumdan hoşnut değildir. Herkesin onları ayırmaya çalıştığı bir noktada Carlos ile Nicole çok önemli bir kararın eşiğine geleceklerdir.: Ya giderek ağırlaşan problemlere teslim olup ayrılacak, ya da ilişkilerini sürdüreceklerdir...

7/10

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Arabalar

En son arabaları seyrettim. Güzel animasyondu. Çaylak Şimşek Yarışta başka 3 araba yarışmacısıyla 1. gelince yeniden 3'ü arasında yarış kararı çıkıyor. Yarış İçin Kaliforniya'ya giderken Şimşek kayboluyor ve dostlar ediniyor orda.Sonra Bir Arabaya aşık oluyor. Kasabadaki yolları bozuyo sonra yapmadan ordan gidemeyeceğini söylüyorlar. Böyle devam ediyor film.

7/10

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Resim

Yarından Sonra [[The Day after tommorow]]

İklimbilimci Jack Hall (Dennis Quaid) işte tüm bu soruları ve sonuçları araştırmaktadır. Hall’un araştırmalarının sonucu gezegenin global ısınmanın sonucu farklı bir iklime ulaşacağınI gösteriyordu. Antarctica'da inclediği buz kütleleri bunun on bin yıl önce de olduğunu gösteriyordu. Ve şimdi o tüm yetkilileri bir an önce uyarmalı ve gereken önlemler alınmalıydı. Fakat yeterince erken davranamadı..!!

9/10

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Hababam Sınıfı Askerde

film güzel di mehmet ali erbil, hülya avşar çok iyiydiler askerlik güzeldi . komiktidee Saçlar gitti ona yanıyorum Kemal Paşa Sahnesinin olduğu yerde çok güzeldi ...

8/10