En Son Hangi Filmi İzlediniz?

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

tarla__kusu93 yazdı:Böyle bir konunun açılması iyi oldu.Ben burdan izlediklerinize baka baka izleyemeye başlarım :D Dimi Rahime?? :haha:
Valla bu başlık 2007'den beri var ama pek fazla dikkat çekmiyordu.

Bende bu aralar hiç film seyredemiyorum. :yuh:

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

tarla__kusu93 yazdı:Böyle bir konunun açılması iyi oldu.Ben burdan izlediklerinize baka baka izleyemeye başlarım :D Dimi Rahime?? :haha:

=) okuldan ne haber Enes beeey :D
Haftasonu bir veya iki tane izle artık..

En son uçaklı bişey izlemiştim ama hiç güzel değildi adını da unuttum..

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

İlk Aşk..
Ali verdi çok güzel bi filmmiş bayıldım :D

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

summer yazdı:Bu başlık altında, en son hangi filmi izlediyseniz onun hakkında kısa bir yorum, 10 üzerinden verdiğiniz puan ve filmin (çok büyük olmamak şartıyla) posteri. Poster koymaktaki amaç; tanıtımın şık durmasından dolayıdır. Herhangi bir zorunluluğu yoktur.

Unutmayalım ki; en son hangi filmi izlediğiniz, kimsenin umrunda değildir. Önemli olan, izlediğimiz filmi başkalarıyla paylaşmaktır. Lütfen, "Fazla söze gerek yok", "Şunu izledim, tavsiye ederim" tarzında içi boş cümleler kullanmayalım. Kısacası filmden anladığımızı yazalım, içimizi dökelim. :D

POSTER + YORUM + PUAN

Bu kuralları tekrar hatırlatmak istedim. Arkadaşlar bu kurallar çercevesinde paylaşırsanız daha iyi olur. Bundan sonrakilerde bu kurala dikkat ederseniz sevinirim.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
17 Yeniden
Filmin konusu biraz değişikti. Lise yıllarında aşkı ile geleceği arasında seçim yapan adamın yıllar içinde aynı konudan dert yanması ve boşanma sürecinde ruh rehberi tarafından tekrar 17 yaşına gelmesi ve o süreçte geçen olaylar anlatılıyor. Güzel bir filmdi vakit geçirmek için.

6/10

Resim
Aşka Yolculuk
Ay ben bu filmi çok beğendim. Bi geleneğe göre Şubat 28'de kadınlar erkeklere evlenme teklif edebiliyormuş. Ama sadece Şubat'ın 28inde. Başrol kadın oyuncusunun 28 Şubat için sevgilisin peşinden gitmesi ve yolda başına gelmeyen kalmayıp arabayla gitmek zorunda kalıp. Yolda başka birine aşık olmasını anlatıyor.

8/10

Resim
Gelin Benim Olacak
Klasik ateş işe barut yanyana durmaz hikayelerinden. 10 seneden beri çok yakın arkadaş olan ikilinin, kadın başka bir erkek ile evlenmeye karar verince adam'ın kadına aşık olduğunu anlaması ve kadının en yakın arkadaşını onur nedimesi yapması ve düğünü engellemek için elinden geleni yapması.

7/10

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Romeo + Juliet ( 1996)

Bugün izledim. Klasik Romeo ve Juliet hikayesinin 1996 yılına uyarlanmış ve sinemaya ayarlanmış hali. Filmdeki Romeo ve Juliet sahneleri dışında pek kayde değer bişeyler yoktu açıkcası. Herkese hitap eden bir film değil. İzlerken sıkılabilirsinizde.

5/10

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

Resim

1.sinden binlerce kat daha güzeldi (tabi bu benim görüşüm) aksiyon filmleri bana hep cazip gelmiştir aslında pstere bakdığınızda ve konuyu okuduğunuzda pek dikkatinizi çekmez fakat hiç de öyle değil.film hiç bitmesin istedim aksiyon bol.

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen anamenia »

Arkadaşlar resim koyardım tabii eğer koyabilseydim ama biliyorsunuz teknoloji bilgisayar falan pek iyi geçinemiyoruz biz :D
Ben en son bu gün Harry Potter ve Melez Prens'i izledim ikinci kez ama yine de güzeldi. Tabii en son çıkan ölüm yadigarları daha güzeldi onu da herkese tavsiye ederim =D> =D> =D>

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim

Başlangıç ( Inception) - 2010

Senaryo bakımından birçok yapımdan farklı. Değişik bir konusu var. İlginç ve izlemeye değer. Herkes izleyebilirmi bilmiyorum çünkü sabır gerektirecek kadar uzunlukta bir film. 2 saat 28 dakika falan sürüyor. Ama ben çok beğendim. İmdb'de ki 9.1 puanıda bence az daha fazla bile olabilirmiş puanı herkesin izlemesini tavsiye ederim. Özelliklede aksiyon severler için süper bir yapım.

9.6/10

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bayağı oldu izleyeli gerçi ama gösterimden kalkmaya yakın gitmiştim. Sonra da filme gitmedim bi daha...

Resim

Kırmızı bültenle aranan ve ismi fenomene dönüşen radikal dinci bir örgütün lideri Deccal kod adlı suçlunun Amerika’da yakalandığı bilgisi gelir. Teşkilatın en başarılı iki polisi Amerika’ya suçluyu teslim almaya giderler. Bundan sonrası kolay gibi görünür ama hiçbir şey göründüğü gibi değildir. İstanbul, New York, Bitlis üçgeninde geçen hikaye, yakın dönemin Türkiye’sini sorgularken, 11 Eylül sonrası Amerika ve dünyanın İslam ile olan paranoyasının altını çizecektir.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim