23 Mart Vizyon Filmleri

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

23 Mart Vizyon Filmleri

Mesaj gönderen summer »

Söz ve Müzik~~Music and Lyrics

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Oyuncular:

Hugh Grant~Alex Fletcher
Drew Barrymore~Sophie Fisher
Jason Antoon~Greg Antonsky
Kristen Johnston~Rhonda Fisher
Sherman Alpert~Concert-goer
Haley Bennett~Cora Corman

Konusu:

Alex Fletcher 80'li yıllarda ünlü olmuş fakat sonradan unutulmuş eski bir popstardır. Hayatını kasaba panayırlarında ve eğlence parklarında nostaljik şovlar yaparak kazanmaktadır. Karizmatik ve yetenekli müzisyen, ünlü diva Cora Corman'dan birlikte bir şarkı kaydetme daveti geldiğinde eski günlerine dönme şansı yakalar. Fakat bir sorun vardır, yıllardır beste yapmamış ve hayatında söz yazmamış olan Alex'in birkaç gün içinde hit olacak bir şarkı ortaya çıkarması gerekmektedir. Bu sırada hayatına giren cazibeli fakat tuhaf botanikçi Sophie Fisher'ın söz yazma kabiliyeti, başı dertte olan müzisyenin ilgisini çeker. Kötü bir ilişkiden henüz çıkmış olan Sophie'nin, hiç kimseyle özellikle de birine bağlanmaktan korkan Alex ile işbirliği yapmaya pek niyeti yoktur. Alex ve Sophie'nin aralarındaki sıcaklık piyano başında geçen süre boyunca artarken, hakettikleri gerçek sevgi ve başarıyı yakalamak için korkuları ve müzik ile yüzleşmeleri gerekecektir.

Tür:

Romantik/ Komedi

Ninja Kaplumbağalar~Teenage Mutant Ninja Turtles

Konusu:

Usta Splinter, Ninja Kaplumbağalardan birini, eğitim alması için ülke dışına gönderir. Kalanlardan biri, gizlice şehirdeki kötülüklerle savaşmaya başlar. Bunun nedeni giden kaplumbağanın yerine geçmek istemesidir. Eğitimdekinin geri dönmesiyle, güçlerini birleştirirler ve önemli olanın takım halinde çalışmak olduğunu fark ederler.

Tür:

Animasyon-Macera-Komedi-Fantastik-Dram

Altın Çiçeğin Laneti~Man cheng jin dai huang jin jia

Oyuncular:

Chow Yun Fat~İmparator
Li Gong~İmparatoriçe
Jay Chou~Prens Jai
Liu Ye~Veliaht Prens Wan
Dahong Ni~İmparatorluk Doktoru

Konusu:

10. yüzyılda Çin'de, Kral (Yun - Fat Chow), Kraliçe (Li Gong) ve üç oğlunun hikâyesinin anlatıldığı filmde, güç dengelerinin nasıl kolayca altüst olabileceği gözler önüne seriliyor. İhanet, yalanlar ve tutku, Kralı Kraliçeye, babayı oğullarına düşürüyor.

Tür:

Aksiyon-Macera-Romantik

Apokalipto~Apocalypto

Konusu:

Güçlü Maya Krallığı, gittikçe yayılan şehirler kurarak, gökyüzünü delen piramitler yaparak ve olağanüstü kültürel ve bilimsel başarılar elde eden etkileyici gelişmiş bir toplum inşa ederek Amerika?da 1000 yıldan fazla bir süre hüküm sürdü. Ondan sonra, tarihin ışıltısı içinde, bu dünya çöktü. Bütün bunlardan geriye kalan ormanlarla kaplı birkaç piramit ve umut veren bir gizem oldu. Mel Gibson bu gizemi anlatıyor.

Tür:

Aksiyon-Macera-Romantik