30 Mart 2007 Vizyon Filmleri

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

30 Mart 2007 Vizyon Filmleri

Mesaj gönderen summer »

ResimParis, Seni Seviyorum~Paris, je t'aime

Yönetmenler:

Olivier Assayas , Frederic Auburtin , Emmanuel Benbihy , Gurinder Chadha , Sylvain Chomet , Ethan Coen , Joel Coen , Isabel Coixet , Wes Craven , Alfonso Cuarón , Gérard Depardieu , Christopher Doyle , Richard LaGravenese , Vincenzo Natali , Alexander Payne , Bruno Podalydés , Walter Salles Jr. , Oliver Schmitz , Nobuhiro Suwa , Daniela Thomas , Tom Tykwer , Gus Van Sant

Konusu:

Dünyanın farklı ülkelerinden yirmi yönetmen, Paris'in on sekiz bölgesini kendi bakış açılarıyla anlatıyor. Elbette, mekân Paris, ortak konu ise aşk. Filmin her bir bölümü, her şekilde, her insandan, her yerde ve her türde aşkı ve elbette Paris'i anlatıyor...

Tür:

Romantik
__________________________________________________________________________________

ResimÖlümle Dans~Living & Dying

Oyuncular:
Edward Furlong~Sam
Michael Madsen~Lind
Arnold Vosloo~Dedektif Rick Devlin
Ling Bai~Nadia
Tamer Karadağlı~Duca
Yelda Reynaud~Dedektif Catherine Pulliam
Deniz Akkaya~Anne Noble

Konusu:

Ölümle Dans, gerçekleştirdikleri soygun sonrasında polisten kaçmak için bir kafeteryaya sığınan üç banka soyguncusunun, o sırada içeride bulunan iki katil tarafından müşterilerle birlikte rehin alınmalarını ve kendileri ile içeridekileri kurtarmaya çalışmalarını konu edinen, gerilimi yüksek bir aksiyon filmi.

ResimRobinson Ailesi~Meet The Robinsons

Konusu:

Lewis kendisine bir aile bulma özlemiyle yanıp tutuşan yetim bir çocuktur. Aniden hayatına giren Wilbur Robinson adlı yabancı onu herşeyin mümkün olduğu bir dünyaya, geleceğe götürecektir. Oraya gittiğinde inanılmaz karakterler ve bir aileyle karşılaşır. Yeni tanıştığı Robinson ailesi, onun yürek burkan sonuçlara yol açacak büyüleyici ve eğlenceli bir maceraya çıkmasına yardımcı olacaktır.

Tür:

Animasyon-Macera-Komedi

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Şu Ölümle Dans filmini merak ediyorum ama izleyeceğim

teşekkürler zeynep..emeğine sağlık =D>