13 Nisan 2007 Vizyon Filmleri

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

13 Nisan 2007 Vizyon Filmleri

Mesaj gönderen summer »

Sevgilim Istanbul

Resim

Oyuncular:

Kariofyllia Karabeti
Alptekin Serdengeçti
Tunca Yönder
Erdinç Akbaş
Nedim Saban
Nisan Sirinyan
Kosta Kortidis
Bora Ayanoğlu
Köksal Engür
Emrah Kolukısa
Neşe Arda
Gülen Çehreli

Konusu:

İstanbul kökenli Yunan bir babanın kızı İrini ve ünlü Türk gazeteci Ali, Paris’te tanışmış, birbirlerine âşık olmuşlardır. İrini, hem sevgilisini hem de Albaylar cuntası zamanında kaybolan babasının şehrini görmek için, ilk kez İstanbul’a gelir. Birlikte geçirdikleri aşk ve tutku dolu birkaç günün ardından Ali ansızın kaybolur. İrini, İstanbul labirentinde Kafka’vari bir arayışa başlar.İstanbul kökenli Yunan bir babanın kızı İrini ve ünlü Türk gazeteci Ali, Paris’te tanışmış, birbirlerine âşık olmuşlardır. İrini, hem sevgilisini hem de Albaylar cuntası zamanında kaybolan babasının şehrini görmek için, ilk kez İstanbul’a gelir. Birlikte geçirdikleri aşk ve tutku dolu birkaç günün ardından Ali ansızın kaybolur. İrini, İstanbul labirentinde Kafka’vari bir arayışa başlar.

Kara Kitap~Zwartboek

Resim

Oyuncular:

Carice van Houten~Rachel/Ellis
Sebastian Koch~Ludwig Müntze
Thom Hoffman~Hans Akkermans
Derek De Lint~Gerben Kuipers
Christian Berkel~General Käutner

Konusu:

Güzel Yahudi şarkıcı Rachel Steinn, başka yahudi grupları ile birlikte Biesboch’u geçip, çoktan özgürlüğüne kavuşmuş olan Hollanda’nın güneyine sığınmaya karar verir. Fakat tekneleri bir Alman devriyesi tarafından durdurulur ve bütün mülteciler katledilir. Yalnızca Rachel hayatta kalır ve Ellis de Vries takma ismiyle direnişe katılır.

Rönesans~Renaissance

Resim
Oyuncular:

Daniel Craig
Romola Garai
Catherine McCormack
Ian Holm

Konusu:

Paris, 2054. Genç ve başarılı bir araştırmacı olan Ilona Tasuiev kaçırılır. Fidye istenmemektedir ve onu bulmak için yapılan ilk girişimler boşa çıkar. Dev bir çok uluslu şirket olan Avalon ve kızın işvereni onu ne pahasına olursa olsun kurtarmak istemektedir. Ilona, insan ırkının geleceğini belirleyecek bir protokolün bilimsel anahtarını elinde tutmaktadır: The Renaissance Protokolü.

Messengers~The Messengers

Resim

Oyuncular:

Kristen Stewart~Jess
Dylan McDermott~Roy
Penelope Ann Miller~Denise
John Corbett~Burwell
Evan Turner~Ben
Theodore Turner~Ben
William B. Davis~Colby Price
Brent Briscoe~Plume
Dustin Milligan~Bobby
Jodelle Ferland~Michael Rollins
Michael Daingerfield~Police Officer
Tatiana Maslany~Lindsay Rollins
Shirley McQueen~Mary Rollins
Anna Hagan~Doctor
Blaine Hart~Charlie

Konusu:

Yeni bir hayata başlamak için terkedilmiş bir çiftlik evine taşınan aile çok geçmeden evde garip şeylerin olmaya başladığını farkeder. Pang Biraderlerin Amerika’da çektikleri ilk film olma özelliği taşıyan filmin yapımcılığını Grudge ve Boogeyman filmleriyle dünyada büyük box office başarısı yakalamış olan Sam Raimi üstleniyor.

Zincirbozan

Resim

Oyuncular:

Bülent Emin Yarar
Suavi Eren
Orhan Aydın
Haldun Boysan
Fatih Yıldız

Konusu:

1973-80 yılları Türkiye’de siyasal ve toplumsal çalkantılarla geçti; ekonomik krizle derinleşen bu süreç 12 Eylül askeri müdahalesiyle sonlandı. Zincirbozan, doğrudan ihtilali sorgulayan ilk yapımdır. Ve terör olaylarının tırmanıp ülkede kaos ortamının oluşmasına yol açan gelişmenin arka planındaki uluslararası kurgunun hikayesidir. Film, 1974’teki Barış Harekatı sonrası Kıbrıs’ta oluşan yeni dengeler sonucunda batı dünyasının kalkıştığı şiddet oyununu yansıtmaktadır. Zincirbozan; Türk toplumunun bildiği, hatırladığı olaylara farklı bir pencereden bakarak Türkiye’nin çekildiği ihtilal tuzağını sorguluyor.

Ben Sana Söylemiştim~Because I Said So

Resim

Oyuncular:

Diane Keaton~Daphne
Mandy Moore~Milly
Gabriel Macht~Johnny
Tom Everett Scott~Jason
Lauren Graham~Maggie
Piper Perabo~Mae
Stephen Collins~Joe
Ty Panitz~Lionel

Konusu:

Eileen iyi niyetli fakat her şeye fazlasıyla burnunu sokan bir annedir. Güzel ama bekâr kızı Milly’nin ilişkilerdeki başarısızlıklarına daha fazla dayanamayarak gizlice ona koca aramaya başlar. Gazete ilânlarından Milly’e lâyık olabilecek iki erkek bulur. Biri çekici ve başarılı bir doktor, diğeri ise altın kalpli ve bekâr bir babadır. İki adam da Milly’nin kalbini kazanmak için yarışa başlarlar.

Norbit

Resim

Oyuncular:

Eddie Murphy~Norbit/Rasputia/Mr. Wong
Thandie Newton~Kate Thomas
Terry Crews~Big Jack Latimore
Clifton Powell~Earl Latimore
Mighty Rasta~Blue Latimore (as Lester "Rasta" Speight)
Cuba Gooding Jr.~Deion Hughes
Eddie Griffin~Pope Sweet Jesus
[/b]
Konusu:

Norbit'in hayatı kısır döngü içerisinde sürüp giderken yetimhanedeki eski gözdesi Kate'in kasabaya dönmesiyle dramatik bir değişim başlar. Kate artık çok güzel ve alımlı bir kadın olmuştur. Kasabaya dönüş amacı yetimhaneyi satın almaktır. Ancak Norbit, Latimore kardeşlerin de yetimhaneyi striptiz kulübüne dönüştürmek için satın almak istediklerini öğrenir.

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

Teşekkürler ZeYNeP .. ellerine ,, emeğine sağlık..!! =D>