Örümcek Adam 3

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Örümcek Adam 3

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Gösterim Tarihi: 4 Mayıs 2007
Yönetmen: Sam Raimi
Oyuncular: Tobey Maguire, Kirsten Dunst, James Franco, Thomas Haden Church
Senaryo: Ivan Raimi - Alvin Sargent
Müzik: Christopher Young
Görüntü Yön: Bill Pope
Tür: Aksiyon - Bilimkurgu - Macera
Süre: 140 Dk.
Yapım Yılı: 2007
Ülke: ABD
Dağıtımcı: Warner Bros.

Efsanevi Marvel Comics dizisine dayanan “Örümcek Adam 3”te, Peter Parker nihayet Mary Jane’e duyduğu tutku ile süper kahramanlık görevleri arasındaki dengeyi kurar. Ancak, ufukta belirmeye başlayan bir fırtına vardır. Peter’ın Örümcek Adam kostümü birden bire değişip siyaha dönüşerek güçlerini pekiştirmeye başlayınca, Peter da değişmeye başlar. Kostümün etkisi altındaki Peter, kibirli ve kendine aşırı güvenli biri olur; en değer verdiği kişileri ihmal etmeye başlar. Bugüne dek en korkulan iki kötü kahraman Kumadam ve Venom benzersiz güçler edinip, intikam ateşiyle yanarken, Peter en büyük savaşını kendi içinde yapmaktadır.
[youtube][/youtube]
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

en iyi spiderman filmi diyorlar ama ben beğenmedim görsel efeklerin zenginliği filan değil sorun sürekli bir filmi bitirip sonuna kadar sonra bitmiş konudan bişeyler çıkartıp film yapmaları etkiyi azaltıyor bence aşk kısmına çok takılmışlar sanki bana öyle geldi