18 Mayıs 2007 Vizyon Filmleri

Bu bölümümüzde yerli yabancı tüm filmlerin tanıtım ve duyurularını yapabilir filmler hakkında yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

18 Mayıs 2007 Vizyon Filmleri

Mesaj gönderen summer »

Fracture / Cinayet Gecesi
Resim
Yönetmen: Gregory Hoblit
Oyuncular: Anthony Hopkins, Ryan Gosling, David Strathairn, Rosamund Pike

Konusu:
Thomas Crawford, kendisini aldatan karısını öldürmüş ve olay yerine polisleri çağırmıştır. Olay yerine gelen polis Rob Nunally şoktadır çünkü cinayete kurban giden kadın, sevgilisi Jennifer'dır. Crawford davası, avukat Willy'nin yeni kariyerine başlamadan önce bakması gereken son davadır. Her şey basit gibidir ancak Thomas'ın silahının cinayet silahı olmadığı anlaşılınca işler karışmaya başlar. Ryan Gosling film hakkında o kadar tantana yaptı ki iyi bir şey çıkmasını bekliyoruz. IMDb puanı 7.0.

----------------------------------------------------------

Hills Have Eyes 2 / Tepenin Gözleri 2
Resim
Yönetmen: Martin Weisz
Oyuncular: Michael McMillian, Jessica Stroup, Daniella Alonso, Jacob Vargas

Konusu:
İlk filmimizdeki ailenin başına gelmedik kalmamıştı. Bu kez eğitimlerinin son gününde çölde mutantlara yakalanan ulusal muhafızlar var, bu da aksiyonun daha yoğun olacağı anlamına geliyor. IMDb puanı 5.0.

----------------------------------------------------------

Mr. Bean’s Holiday / Mr. Bean Tatilde
Resim
Yönetmen: Steve Bendelack
Oyuncular: Rowan Atkinson, Max Baldry, Willem Dafoe, Steve Campos

Konusu:
Kahramanımız Mr. Bean, bir Fransa seyahati ve video kamera kazanır. Cannes’a giderken başına türlü türlü karışık olay gelir. Olaylar o kadar enteresan ve çeşitli ki özetlemek mümkün değil. Zaten bir Mr. Bean filminde konunun önemi yok. Asıl önemli olan yaşanan anlık saçmalıklar. IMDb puanı 6.0.