Eksik Etek (Show TV)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Eksik Etek (Show TV)

Mesaj gönderen summer »

Dün Bademli'deki Çesa Evleri'nde çekimleri yapılan 'Eksik Etek' ekibi, bugün de soluğu Gölyazı'da alacağını müjdeledi.

Dizinin çekileceği ana mekanın Gölyazı olduğunu bildiren yapım sorumlusu Faruk Uçan, amaçlarının Gölyazı'yı Bursalılar başta olmak üzere tüm Türkiye'ye tanıtmak olduğunu söyledi. Uçan, 'Eksik Etek' dizisinin nisan ayı sonlarına doğru Show TV'de yayınlanmaya başlayacağını da anlattı. Limon Yapım adına Hayri Aslan'ın yapımcılığını üstlendiği 'Eksik Etek' adlı dizi, Leyla Karaloğlu ve Seval Bozkurt'un kaleme aldığı eseri seyirciyle buluşturacak. Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu'nun üstlendiği dizide, usta oyuncular Perihan Savaş, Özlem Conker, Mete Horozoğlu, Emel Göksu, Civan Canova, Nihat İleri, Petek Ertüre, Kaya Akarsu, Kayra Şenocak, Levent Uzunbilek, Zeki Bıçakçı ve Elif Sümbül Sert rol alıyor.

Conker, 'Kaymakam Deniz' rolünde
Yeni mezun genç ve güzel bir kaymakamın yaşamını konu alan dramda 'Kaymakam Deniz'i canlandıracak olan Özlem Conker, çekimleri Cumalıkızık'ta yapılan 'Kınalı Kar' dizisinden sonra yeniden Bursa'da çalışmanın kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. Özlem Conker, "'Kırhan' adlı köye kaymakam olarak atanan ve o döneme kadar İstanbul'da lüks bir yaşam geçiren Deniz'i canlandırıyorum. Kırık bir aşk hikayesi yaşadığı şehirden Kırhan'a giden Deniz, öncelikle köy halkı tarafından kabullenilmiyor. Ancak, orada hayal ettiğinden daha çok iş yapmanın hevesini taşıyarak mesleğine ve yaşama sarılıyor" ifadesiyle rolünü anlattı. Boş zamanlarında seyahat etmeyi sevdiğini anlatan Özlem Coker, "Dünyayı gezmeyi, öğrenmeyi ve tanımayı çok seviyorum. Bu nedenle seyahat etmeyi ve gezdiğim yerlerin fotoğraflarını çekmeyi çok seviyorum" dedi.

Kızımla arkadaş gibiyiz
'Eksik Etek'te "Deniz'in annesi" rolünde izleyiciyle buluşacak olan usta oyuncu Perihan Savaş, rolüyle ilgili olarak, "Dizide, sosyete meraklısı, kızının kaymakam olup bir köyde görev yapmasına karşı çıkıp zengin biriyle evlenerek lüks bir yaşam sürmesini isteyen bir anneyi canlandırıyorum" açıklamasını yapıyor. Gerçek yaşamda ise modern bir anne olduğunu söyleyen Savaş, fırsat buldukça çocuklarıyla zaman geçirmeyi sevdiğini bildiriyor. "Kızım Melek Zübeyde ile arkadaş gibiyiz. Onun istekleri doğrultusunda verdiği kararlara uyan modern bir anneyim ben. Boş zamanlarımda da çocuklarımla vakit geçirmeyi seviyorum, birlikte sinemaya gidiyoruz" diyor.

Kaprisli bir oyuncu değilim
İşini yaparken kaprisli biri olmadığını anlatan Perihan Savaş, sözlerini, "Kaprisli değilim ama kapris nasıl yapılıyor merak ediyorum? Ben de bir gün kaprisli olmayı deneyeceğim" esprisiyle sürdürerek, pozitif bir karakteri olduğundan pozitif elektrik alabildiği ortamlarda çalışabildiğini dile getiriyor. Yaz sezonunda bir sinema filminde oynayabileceğine de işaret eden Perihan Savaş, sinema ve dizilerin genç yüzlerinden Sanem Çelik, Özlem Conker ve Nurgül Yeşilçay'ı beğendiğini vurguluyor. Savaş, ileride anılarını kitaplaştırabileceğini de müjdeliyor.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

'Eksik Etek' sözünü dinletecek
'Rüyalarda Buluşuruz'da Sinem'i, 'Çapkın'da Alev'i, 'Sensiz Olmuyor'da Gönül'ü, 'Kınalı Kar'da ise Nazar'ı oynayan Özlem Conker, bugünlerde 'Eksik Etek'in setinde boy gösteriyor. Bursa'ya bağlı Gölyazı beldesinde çekimleri devam eden dizide Conker, Deniz adında bir kaymakamı oynuyor.

2 Mayıs'ta izleyiciyle buluşacak olan dizinin projesi iki yıl önce gündeme gelmiş. 'Erkek egemen bir toplumda makam sahibi bir kadının yaşadığı zorlukların anlatıldığı dizide herkesin kendinden bir şeyler bulacağını' söyleyen Conker ile rolünü, mankenliğe neden soğuk baktığını, neden sete ara verdiğini, ABD gezilerini ve ekranda kalıcı olmanın sırlarını konuştuk...

'Eksik Etek' ile ara verdiğiniz ekrana yeniden dönüyorsunuz...

Doğru, uzun zamandır bir şey yapmamıştım. Ayrı kalmak istedim. Diziye gelince; şimdiye kadar çalıştığım en uyumlu ekip diyebilirim. El bebek gül bebek büyümüş birini oynuyorum. Bu bir kadın kaymakam, ailesinin tek kızı. İlk atandığı yer de İç Anadolu'da Kırhan diye bir kasaba.

Hayalinizde kaymakam ya da bürokrat olmak var mıydı?

Yoktu. Ancak çok güzel bir senaryosu var dizinin. Genç bir şehir kızı, uzak bir kasabaya gidecek, orada da köyü yönetmeye çalışacak. Bizim kültürümüzde erkek ön plandadır. Bu kadın makam sahibi olunca mecbur kalacak insanlar onu dinlemeye. Tabii hoşuna gitmeyenler olacak, kasabanın ağası, önde gelenleri...

Daha önce de benzer diziler ekrana gelmişti, sizin dizinizin farkı ne?

'Eksik Etek' farklı bir proje. Bana iki sene önce söylenmişti. O zaman başka bir yere sözüm vardı. Senaryoyu çok beğenmeme rağmen çekemedik. Tekrar önüme gelince mutlu oldum.

İnsanlar dizide ne bulacak?

Kendilerini bulacak. Kasaba yaşantısını hiç bozmadan vermeye çalışacağız. Çoğu sahnesinde belde halkı oynayacak zaten.

Kalıcı olmak ve izlenmek çok zor...

Doğallığı korumak isteyen biriyim. İşim televizyona çıkmak; ama bu bana ayrıcalık getirmiyor. İnsanların kandırmaca içinde olduğunu düşünüyorum. Hayat gün boyu geceye hazırlanarak dışarı çıkmak değil. Güzel bir hayatım var, arkadaşlarım var. Ama bunu kimseye göstermeye ihtiyaç duymuyorum.

Sık sık yurtdışına çıkıyorsunuz. Karşılaştırmalar yapıyor musunuz?

Arada dağlar gibi fark var. ABD'ye giderim. Orada yeğenlerim var. Dünyanın iki farklı ucuyuz. 8 aydır oradaydım; ülkemin sıcaklığını özledim.

Mankenlik ajansına bağlısınız; ama hiç mankenlik yapmadınız...

Mankenlik benim için ilk adımdır. Ancak ne yalan söyleyim o sektör benim hoşuma gitmedi. Bir reklam filmi çektik, ondan sonra bir sürü reklam teklifi geldi. Ondan sonra zaten TRT'ye geçtim. Sonra da özel kanallara.

--------------------------------------------------------------------------------

Kırhanlı kasabasının kaymakamı...

Show TV'de 2 Mayıs'ta ekrana gelecek olan 'Eksik Etek'te Özlem Conker'e Mete Horozoğlu, Perihan Savaş ve Civan Canova eşlik ediyor. Murat Saraçoğlu'nun yönettiği dizide, zengin bir ailenin tek çocuğu olan ve kaymakam olarak atandığı Kırhanlı kasabasına giden Deniz'in kasaba halkı ile mücadelesi ekrana geliyor.

zaman gazetesi

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

aslına bakacak oloursak bu dizinin adı bile absürt...eksik etek...çok çirkin...ama dizi hakkında pek yorumda bulunamam çünkü izleme imkanım olmadı...