Zoraki Koca (Kanal D)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

bunlarda yenileri :good:
Resim+Resim+Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

16. BÖLÜM ÖZETİ

Ömer hayatı öğreniyor,
Ayşe’ye Kemal’in sihirli değneği değiyor!

Başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç,Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer’in paylaştığı, yönetmenliğini Ümit Efekan’ın yaptığı izlenme rekorları kıran Zoraki Koca bu hafta heyecan ve aşk dolu bir bölümle geliyor.

Babası iflas den Ömer gerçekten zor durumdadır, ama yanında onu içtenlikle seven Ayşe’si vardır. Hayatta ayakta kalabilmeyi Ayşe’yle birlikte öğrenecektir. Bu durum Kemal’i de çok mutlu etmektedir. Adım adım amacına doğru yürümektedir. Kemal mutlu olurken, avukat Tarık çileden çıkmaktadır. Ayşe’nin boşanmaktan vazgeçtiğini düşünen Tarık sevdiği kız uğruna yeni bir hamle yapacak mı ?

İlk şoku atlatan Saadet artık derin bir hüzün içindedir. Nefise ise aile bütçesine katkı yapabilmek için çırpınmaktadır.

Kemal’in avucuna düştüğünü düşünen Nazif harekete geçer. Her şeyden habersiz “saf” bir aşkla Ömer’e bağlanan Begüm de bir yandan nişanlısı için çırpınmaktadır. Kemal, Nazif ve Begüm engelini aşmak için ne yapacak?

Bu arada uzun süredir Ömer’den haber alamayan kankaları Yaşar ve Taner de ona ulaşabilmek için Sevim Abla Restaurant’a gelirler. İflas haberi Ömer’in arkadaşları için de büyük bir şok olur. Lokanta gazetede çıkan haberden ötürü müşteri kaynamaktadır. Ayşe’nin önünde Kemal’in desteğiyle parlak bir gelecek oluşmuştur. Kemal’in planları yemeklerin güzelliğini tanıtmakla sınırlı değildir. Ayşe’ye bir sihirli değnek değecektir. Acaba bu parlak geleceğe atılan adımlar Ayşe ile Ömer aşkını güçlendirecek mi?

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Zoraki Koca 17.Bölüm Fragmanı
[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

19. Bölümün Özeti

Tüm engellere rağmen,
Aşk Kazandı!

Başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Sümer Tilmaç,Işıl Yücesoy, Zerrin Sümer, Seray Gözler ve Cihat Tamer�in paylaştığı, yönetmenliğini Ümit Efekan�ın yaptığı sevilen dizi Zoraki Koca bu hafta aşk ve heyecan dolu bir bölümle geliyor, duygu ve komedi dozu yükseliyor.

Sevim ve Recep�in nikah töreni tam bir karmaşaya dönmüş, bir duygu sağanağı yaşanmaktadır. Parayı pulu terk edip, büyük bir kararlılıkla karısına koşan Ömer, Ayşe için tek teselli kaynağıdır. Ömer bu kez kararlıdır gerçekten. Ayşe de onun bu kararlılığına inanır. Artık evliliğine sahip çıkacak ve hayatlarını birlikte kuracaklardır. Harbi de onların şimdilik aşk yuvası olacaktır. Ancak etraflarında öyle sorunlar vardır ki, Begüm mesela. Ömer onu terk ettikten sonra bir türlü ayılamamış ve büyük bir şoka girmiştir.

Çaresiz baba Nazif, kızını hayata döndürebilmek için Ayşe ve Ömer�den yardım ister. Kuşkusuz yardım edeceklerdir. Diğer yanda Sevim�in dağılmış yaşamı ve 15 yıl sonra babasını gören Ayşe vardır. Ömer�in aile yaşamı da paramparçadır. Babası ve annesi boşanmak üzeredir. Tüm bu sorunlarla birlikte mücadele edecek, evliliklerini herkese açıklayacaklardır. Ömer önce babasına anlatır Ayşe�yle evli olduğunu. Kemal belli etmese de oğlunun adam olmasından çok mutludur. Tüm sorunlara rağmen yapamadıkları balayını üç gün de olsa yapacaktır Ayşe ve Ömer� Ama birbirine aşık karı kocayı bekleyen öyle sürprizler vardır ki�.

kaynak: 3noktafilm