Zoraki Koca (Kanal D)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Zoraki Koca 8. Bölüm Fragmanı
[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim+Resim+Resim
Resim+Resim+Resim
Hareketlisi :
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Begün Yani Enise Ütük İmzaları :)
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Zoraki Koca 8. Bölüm 2. Fragmanı
[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
siyah34
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen siyah34 »

bende bu diziyiizliyorum ama çok severek değil yazın boş olan vaktimi doldurmak için ama her izlediğimdede zevk alırım..

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

BÜYÜK HESAPLAŞMA
9. BÖLÜM ÖZETİ

Ömer ve Tarık arasında büyük hesaplaşma Pazartesi gecelerinin rayting rekortmeni dizisi Zoraki Koca’da düğüm yavaş yavaş çözülüyor.

Saadet, Kemal’le barışmaya hiç niyetli değildir. Ömer babasına taktik verir: “Bahçeye yerleşecek ve annesi affedinceye kadar oradan kalmayacaktır.” Assos’da Ayşe’yi tavlamak için uyguladığı yöntem. Ayşe’yi dize getiren bu yöntem Saadet’i tavlamaya yetmez. Saadet ve Kemal’in arasını Ayşe’nin bir buluşu düzeltecektir, bu öyle bir buluştur ki, gerçekten her kadının kalbini yumuşatacak, gözlerini dolduracak, sevdiği erkeğin kollarına koşturacak bir buluştur.

Bu arada Sevim’in bulduğu lokanta, avukat Tarık’ın evinin olduğu mahalledir. Ömer’le Ayşe’yi holdingte sarmaş dolaş gören Tarık, onları lokantayı yerleştirirken gördüğünde içindeki şüphe giderek büyür. Tarık giderek daha çok sevdiği “Meltem”in hayatında Ömer’in yerinin ne olduğunu çözecektir. Saadet’le Kemal’in dargınlığı “Ömer ve Begüm” beraberliğine de darbe vurur. Begüm babası tarafından eve hapsedildiği, Saadet de kendi sorunlarıyla boğuştuğu için Ayşe ve Ömer’in yakınlaşması ve dayanışması hızlanır. Ayşe, Ömer’le mutlu günlerinin yakınlaştığını hissetmektedir. Yalnız Recep Amca Ömer’e hiç güvenmemekte, her fırsatta sözleri ve davranışlarıyla onu ezmektedir. Ömer’i çileden çıkaran ise ne Recep Amca’nın tavrı, ne anne babasının barışmamasıdır. Sevdiği kız için mücadele azmini yitirmeyen avukat Tarık onu delirtmektedir. Ve Ömer’le Tarık arasında “büyük hesaplaşma” başlar. Bu hesaplaşma Ömer ve Ayşe’nin evli olduğu gerçeğini açığa çıkartacak mıdır? Tarık’la korkusuzca mücadele eden Ömer artık herkese gerçeği söyleyebilecek midir? Ayşe Ömer’in kendisini sevdiğine bu kez inanabilecek midir?

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Zoraki Koca 9. Bölüm Fragmanı
[youtube][/youtube]

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »