Zoraki Koca (Kanal D)

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

2.Fragmanda GEçen Dialoglar

Kemal:Aşkım, Bebeğim, Yavrum
Ömer: Baba Napıyosun Sen?
Kemal:Saadet beni affet
Nefise: Lütfen Kemal Bey Teessüf Ederim
Saadet:Ay Nefise
Nefise: Ay Geliyorum Saadet Hanım
Saadet:Muhattap olma Lütfen
-------------------------------
Kemal:Ben Bir Karar Verdim Çocuğum
Ömer: Boşanıcam Deme Sakın
Tarık:Meltem Ömerle Aranızda Birşey mi var?
Kemal:Ben Bir Kız Buldum ama?
Ömer: Kim?
Kemal: Meltem Geç KAldık Heralde?Bizim Tarik Varya Tarik Kafayı Takmış kıza
Ömer: Canına Okurum Ben Onun Canına Canına
Ömer:Bak Kendini Bana Dövdürtme Tarik, Bırak O kızın Peşini
Ayşe: Durun hey Napıyosunuz Siz
Ömer:Söyle Hadi Karım Olduğunu Söyle Hadi =D>

Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen drowningpool »

yaa çok itici geliyor bu dizi bana

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim+Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

ve sonunda bu bölümde biitti

Çok güzel bölümdü herzamanki gibi

Ömerin Ayşeyi Babasıyla Annesini İlk Öptüğü yerde öpmesi çok güzeldi Ömer çok tatlıydı bu bölümde herzamnki gibi babası ile balık tutarkenki dialogları ve ömerin içten konuşması, Sonra tariiğa baş tutması çok güzeldi Ayşeyi oda seviyo ama farkedemiyo yada evlenmek için erken olduğunu düşünüyor

Ayşe de Begümde bu bölümde herzamnki gibi çok güzelleridi ama Tarik işi bozdu ya Çocugun kafasının yarısı kelmiş walla çok acaip sırıtıyodu

Ayşenin hazırladığı barış planı çok güzeldi ve anlamlıydı Ömerin fikri gibi diildi İnş Saadet hanım Ayşenin hazırladığını anlarda Gelin olarak görmeye başlar.KEmal in ayşenin gelinim olmasını isterim dediğinde ömerin gözlerinin içi parlıyodu hazır o fırsat söleseydi

Begümün babası nasıl yumuşadı merak ettim walla ama yumuşamasa iyi olur

Ömerin Ayşeye Söyle Hadi KArım Olduğunu Söyle KArım İşte Karım Demesi çok süperdi harikaydı ama Haftaya ne olcak çok meraak ediyorum Tarık a nasıl anlatcaklar yada üstünü bi yalanla ört pas mı etcekler belli olmaz ama inş öğrenir

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

10. BÖLÜM ÖZETİ

Sürpriz Ayrılık: Ayşe Ömer’i terk ediyor !

Yaz aylarının rayting rekortmeni dizisi Zoraki Koca, yeni yayın dönemine bomba gibi bir bölümle giriyor. Başrollerini Burak Özçivit, Özlem Yılmaz, Işıl Yücesoy, Sümer Tilmaç, Zerrin Sümer, Cihat Tamer, Seray Gözler’in paylaştığı yönetmenliğini Ümit Efekan’ın yaptığı dizinin bu bölümünde olaylar hızla gelişiyor ve ayrılık günü gelip çatıyor.

Ömer’in avukat Tarık’a “Ayşe benim karım” diye haykırması haykırması, Ayşe’yi hem kızdırmış hem de umutlandırmıştır. “Evet” der “Ben Ömer’in karısıyım.” Tarık yıkılır. Ayşe’nin ise artık tek bir beklentisi kalmıştır: Ömer’in bu cesaretini sürdürebilmesi, herkese

“ Ayşe benim karım!” diye haykırması. Ama aslında Ayşe’nin çok da bekleyecek gücü kalmamıştır, Ömer’in Zoraki Koca’lığı onu yıpratmıştır, annesine yalan söylemek zorunda kalışı içini tüketmiştir, Ayşe fazla bekleyemez, bu işi inat uğruna yürütemeyecektir ve bavulunu topladığı gibi köşkü, Ömer’i tüm anıları terk eder.

Bu hüzünlü gidiş herkesin yaşamını altüst edecektir. Ayşe ve Ömer’in karı-koca olduğunu öğrenenlerin sayısı hızla artacaktır. Bu durumda kim nasıl tavır alacaktır? Aylardır Ayşe’den boşanmak isteyen Ömer, özgürlüğün tadını çıkarabilecek midir? Ya Sevim biricik kızının ayrılık kararını nasıl karşılayacaktır? Ayşe’nin gidişi Ömer’in aklını başına getirecek midir yoksa bu iş mahkemede mi bitecektir? Zoraki Koca sezona komedi ve duygunun harmanlandığı, gülmekten ve ağlamaktan göz yaşlarının tutulamayacağı bir bölümle başlıyor.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Zoraki Koca'nın Yayın Günü 1 Eylül Cumartesi 20.30 olarak Değiştirilmiştir. Bundan Sonra Cumartesi Günleri var Zoraki Koca İzleyenlere duyurulur.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
siyah_13
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen siyah_13 »

paylaşım için çok tesekkürler bende bu diziyi seviyorum bana çok komik geliyo.....

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Resim+Resim+Resim+Resim+Resim
Resim+Resim+Resim

Resim
Resim
Resim
Resim

Kullanıcı avatarı