Bizim Evin Halleri {Kanal 1}

Burada en sevdiğiniz dizileri ve çok izlediğiniz programları bizimle paylaşabilir yorumlarda bulunabilirsiniz..
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Hikaye
Resim
Bizim Evin Halleri, çocuklarına düşkün bir anne olan Nemide Hanım'ın bütün güçlüklere karşı ailesini bir arada tutma çabasını anlatır.

Her yaş grubundan ve sosyal statüden izleyiciye hitap etmeyi hedefleyen ve 7 senedir devam etmekte olan dizimiz; aşk, sevgi, saygı, fedakarlık, dostluk, dayanışma, vefa gibi duyguları öne çıkararak, her düzeyde kuşak çatışmalarını, hayata farklı gözlerle bakan karakterlerin değişik aile yapılarını, eski ve yeni değerler arasındaki çatışmaları, aile, iş, akrabalık, komşuluk ve kadın-erkek ilişkilerini ele almaktadır.

İzleyen herkesin kendinden, kendi ailesinden ve ilişkilerinden, kısacası yaşamından kesitler gördüğü Bizim Evin Halleri; sıradan insanların sıra dışı yaşamını, bazen hüzünlü, bazen komik bir dille gözler önüne sererken, "keşke ben de bu ailenin bir parçası olsaydım" dedirterek, Türk seyircisinin hasret kaldığı aile sıcaklığını, masumane ilişkileri ve yaşamın doğal ritmini ekranlara taşımaktadır

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

evet ya çok güzel bir dizi. bende bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine izlemye başladım ama çok hoşuma gitti.paylaşım için teşekürler summer.
herkeze tavsiye edrim mutlaka izleyin.

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

Hergün izliyorum.. :D :D :D

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Bizim Evin Halleri Yeni Bölümleri 27 Ağustos Pazartesi Saat:15:00 da KAnal 1 de başlıyor

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

BİZİM EVİN HALLERİ
24 Nisan Perşembe 17:20'de
Onlar coşku dolu... Onlar deli dolu... Onlar kahkaha dolu... Ekranların en uzun soluklu dizisi “ Bizim Evin Halleri “, hafta içi her gün Kanal 1 ekranlarında… “Bizim Evin Halleri” aşk, sevgi, dostluk, dayanışma gibi her yaş grubuna hitap eden konuları ve seçkin oyuncu kadrosu ile yeni yılda ekranlarda olmaya devam edecek. Heyecan kaybolmadan…Yüzünüzdeki gülümseme bitmeden…Bir hafta beklemeden... “Bizim Evin Halleri” hafta içi her gün haber öncesi Kanal 1’de…